Головна Фільми (2844 шт) Серіали (394 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Чужий 4: Воскресіння (1997)

Alien: Resurrection
360p Постер до фільму Чужий 4: Воскресіння (1997)

Дивитись онлайн українською Чужий 4: Воскресіння (1997)

Далеке майбутнє завдяки цьому фільмові, який можна дивитись онлайн в будь-який час, доступне кожному глядачеві і все це через те, що саме в цьому часі будуть розвиватись всі події. Вчені знаходяться в постійному пошуку новітньої біологічної зброї і одного дня не помічають того, що дійшли до певних вражаючих результатів. Справа в том, що в постійній необхідності досягнути поставленого завдання вони взагалі забули про власну безпеку і вирішили піти на відверто безглуздий крок.

Знайшовши в одній з наукових лабораторій станції ДНК чужого та Елен Ріплі вони воскрешають їх обох для того, щоб мати можливість приборкати чужого та мати в своєму арсеналі біологічну зброю небаченої раніше сили.

Проте вони не здогадувались про те, що тільки Елен знає, що таку істоту неможливо контролювати – вона є найвищою ланкою життєвого циклу. Таким чином клонована Елен просто в паніці від того, якої неймовірної помилки припустилися вчені. Проте вдіяти нічого вона вже не може, адже повернути все назад неможливо.

Для того, щоб перемогти Чужого потрібно неймовірно багато зусиль, адже воно удосконалилось і отримало частинку людського ДНК, що допомогло йому еволюціонувати. Але й головна героїня фільму, скачати торрент якого можна безкоштовно, Елен не залишилась такою, як в минулому, вона також успадкувала собі деякі характеристики Чужого.

Показати деталі фільму

Фільм Чужий 4: Воскресіння (1997) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Тимчасово недоступно!
Рейтинг: 8.7/10 - 3 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Смерть Сталіна (2017) Оселя тіней (2017) Дужчий / Сильніший (2017) Інопланетна конвергенція (2017)

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам