загрузка...

Серіал Cховище 13 (всі серії) (2009-2013)

Warehouse 13
Постер до серіалуCховище 13 (всі серії) (2009-2013)

Всі Ви напевно дивилися такі відомі твори американського кінематографу, як серіал «Секретні матеріали» і серія художніх фільмів «Індіана Джонс». Так ось телесеріал «Сховище 13» це щось середнє між ними, тому що його творцям дуже добре вдалося об'єднати в своєму творінні і елементи фантастики, і карколомні пригоди, а також тонкий гумор.

У центрі сюжету перебувають двоє урядових агентів - Мікі Берінг і Піт Латтімер, працівники на благо Сполучених Штатів Америки. Одного разу після того, як їм вдається врятувати самого президента, агентів переводять працювати на якийсь секретний об'єкт, розташований десь на пустельних просторах Південної Дакоти. Спочатку герої виявляються не дуже сильно раді такому подарунку долі, але незабаром їх думка змінюється.

Виявляється що «Сховище 13» - це надсекретний урядовий об'єкт, про існування якого відомо лише обмеженому колу. Тут зберігаються самі різні речі і стародавні реліквії, які володіють різного роду надприродними силами. Головне завдання Мікі і Піта знаходити такі речі і поміщати по можливості в сховище, а якщо такої можливості немає, то знищувати, аби предмет не потрапив в погані руки.

Інформація про серіал Cховище 13 (всі серії) (2009-2013)

Країна: США
Кіностудія: Syfy
Актори: Едді МакКлінток, Джоанн Келлі, Сол Рубінек, Дженелл Вільямс, Саймон Рейнольдс, Еллісон Скальотті, Сі Сі Ейч Паундер, Роджер Ріс, Сюзанна Гартер, Гебріел Хоган, Тайлер Гейнс Едді МакКлінток, Джоенн Келлі, Сол Рубінек, Дженелл Вільямс, Саймон Рейнольдс, Еллісон Скальотті, Сі Сі Ейч Паундер, Роджер Ріс, Сюзанна Гартер, Гебріел Хоган, Тайлер Гейнс

Серіал Cховище 13 (всі серії) (2009-2013) дивитись онлайн


Оберіть сезон та серію для перегляду онлайн
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює серіал, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

+8 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано: 01.10.2016 р.

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті! Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам