загрузка...

Фільм Цар Скорпіонів 3: Книга Мертвих (2012)

The Scorpion King 3: Battle For Redemption
Постер до фільму Цар Скорпіонів 3: Книга Мертвих (2012)

Завоювати престол у древні часи було набагато легше ніж втримати його на довгий час. У стрічці «Цар Скорпіонів 3: Книга Мертвих» головний герой переконався у цьому на власному досвіді. Молодий Матіус досягнув важкої перемоги над Саргоном і тепер зумів посісти своє місце на престолі.

Він прагнув чесно правити всією Єгипетською імперією, однак робив це без належної мудрості. Його відразу ж почали ненавидіти всі вельможі, а простий люд і надалі не довіряв законам, вбачаючи у них якусь підставу.

Цар старався боротися з усією несправедливістю і в результаті цього втратив кохану Кассандру. Вона перед смертю сказала, що прийшов кінець могутності цієї держави. Матіус вирішує зректися трону і знову стати найманим вбивцею. Тепер територія імперіє поділена на три частини. Назріває війна між правителями цих окремих держав. Цар Тал вкрав дочку Румусала щоб той дістав йому книгу мертвих і зрікся свого звання.

Останній вирішив звернутися до Матіуса за допомогою. Якщо йому вдасться повернути дочку, то Румусал посадить на трон істинного володаря скорпіонів, котрий знову об’єднає імперію. Варто скачати торрент стрічки щоб подивитися на рішення головного героя.

Інформація про фільм Цар Скорпіонів 3: Книга Мертвих (2012)

Рік: 2012
Країна: Таїланд
Кіностудія: Universal-pictures
Режисер: Роель Рейн
Основні актори: Віктор Вебстер / Victor Webster, Рон Перлман / Ron Perlman, Біллі Зейн / Billy Zane, Бостін Крістофер / Bostin Christopher, Дейв Батіста / Dave Bautista, Кевін «Кімбо Слайс» Фергюсон / Kevin 'Kimbo Slice' Ferguson, Селіна Ло / Selina Lo, Крістал Вірулшанья / Krystal Virulchanya, Джеффрі Джуліано / Geoffrey Giuliano

Фільм Цар Скорпіонів 3: Книга Мертвих (2012) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 -2 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам