загрузка...

Фільм Це дивовижне життя / Це прекрасне життя (1946)

It's a Wonderful Life
Постер до фільму Це дивовижне життя / Це прекрасне життя (1946)

Всім давно відомо, що за нами постійно і пильно спостерігають з небес. У долі кожної людини в найпотрібніший момент раптом з'являється її ангел-хранитель, що допомагає запобігти непоправному і прийняти єдине правильне рішення. Різдвяний вечір для батька сімейства Джорджа Бейлі, який проживає в невеликому американському містечку Бедфорд Фоллс, видалося безрадісним. Серія неприємностей навела його на думку, що прийшла пора зводити рахунки з життям.

Перед очима швидко і ненав'язливо пропливають кадри дитячих років веселого дитинства маленького хлопчика та його брата. Діти ростуть. Безтурботна дитина перетворюється в добродушного і безвідмовного підлітка, який хоче допомогти всім, хто цього потребує.

Але одного разу в його сім'ю приходить горе. Помирає батько. Його невелика компанія переходить у спадок до Джорджа. Хоча тепер юнака в містечку називають не інакше як містер Бейлі, в душі він залишається все таким же добрим і чуйним чоловіком. Підтримуючи рідного брата фінансово, він здійснює його мрію здобути престижну освіту. Допомагає багатьом жителям Бедфорд Фоллс придбати власне житло і при цьому не потрапити в залежність від місцевого банкіра Генрі Поттера. І, нарешті, сам одружується з дівчиною, до якої ще з дитинства має почуття. Якщо подивитися з боку, то все у нього складається вдало.

Ніхто і не знає, що він з самого дитинства прагне виїхати звідси. Горить пристрасним бажанням побачити те, як живуть в інших краях. Але, як людина відповідальна, яка звикла виконувати дані зобов'язання, він скрашує існування інших людей, а свої плани відкладає на потім. І ось настає криза. Йому здається, що життя проходить даремно. У Різдво з'являється черговий напад депресії і Джордж вирішує накласти на себе руки.

Але долею йому уготована інша доля. В останній момент небеса посилають йому ангела-хранителя з однією тільки метою - показати, як зміниться існування городян. Яким порожнім і похмурим стане без нього цей світ. Кларенс дає йому те, до чого він прагнув. Забирає в подорож, правда, не по світу, а в часі. Відкриває йому прості життєві істини, які допомагають Бейлі знову відчути радість і смак до життя.

Інформація про фільм Це дивовижне життя / Це прекрасне життя (1946)

Рік: 1946
Країна: США
Кіностудія: Liberty Films
Режисер: Френк Капра
Основні актори: Джеймс Стюарт, Донна Рід, Лайонел Беррімор, Генрі Траверс, Френк Файлен, Ворд Бонд, Ґлорія Ґрем

Фільм Це дивовижне життя / Це прекрасне життя (1946) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+5 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам