загрузка...

Фільм Ця незручна мить / Цей незручний момент (2015)

Un moment d'égarement
Постер до фільму Ця незручна мить / Цей незручний момент (2015)

Дивитись онлайн на те, як двоє найкращих друзів потрапляють на Рив’єру і беруть разом з собою своїх неймовірно красивих доньок можна із великим задоволенням. Вони вирішили трішки відпочити і тому приїхали сюди на сонячні пляжі вишуканого міста. Проте, ніхто з двох найкращих друзів і подумати не міг про те, що один з них, сорокарічний, дорослий чоловік зможе так швидко бути причарований красою доньки свого друга.

З цього самого моменту ситуація дуже сильно змінювалась, адже одному з друзів потрібно було постійно приховувати свої почуття відносно доньки його друга. А що стосується батька дівчини, то він дуже суворий, тому якщо щось дізнається про недавно сформовані відносини, то добром ні для кого це не закінчиться. Якщо вірити його словам, то він здатний пристрелити кожного чоловік, що підійде до його маленької крихітки.

Принаймні в цьому він особисто колись поклявся перед донькою і ніхто не сумнівається в його словах. В зв’язку з цим головний герой і найкращий друг батька дівчинки не наважується відкрити бодай комусь свої почуття до дівчини та поставити себе в незручне становище. Це могло б означати лише те, що відносини друзів перейдуть із дружніх у ворожі, а головний герой цього фільму не хотів.

Що стосується дівчини, то вона однозначно після того, як дізнається про почуття чоловіка буде вважати його ненормальним, тому краще для всіх буде, якщо ніхто не дізнається про все. Скачати торрент даного фільму та дізнатись, як поступить в даній ситуації головний герой можна без будь-яких перешкод.

Інформація про фільм Ця незручна мить / Цей незручний момент (2015)

Рік: 2015
Жанр: Комедія
Країна: Франція
Кіностудія: La Petite Reine
Режисер: Жан-Франсуа Ріше
Основні актори: Венсан-Кассель Франсуа Клюзе, Лола Ле Ланн, Еліс Ісаас

Фільм Ця незручна мить / Цей незручний момент (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+6 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам