загрузка...

Фільм Дедпул (2016)

Deadpool
Постер до фільму Дедпул (2016)

Нарешті фільм, який всіх просто порвав, можна подивитись онлайн на нашому сайті, а також, скачати торрент файл в hd якості.

Уейд Вілсон - колишній спецназівець. Повернувшись зі служби, він щасливо жив з коханою і не здогадувався, що його життя незабаром зміниться. Одного разу Уейд дізнався, що він хворий - лікар сказав, що рак поширюється по його організму, ведучи до неминучої смерті. Не встиг чоловік впасти у відчай і прийняти яке-небудь рішення, як невідомі люди запропонували йому порятунок від страшної хвороби.

Для цього необхідно пройти через небезпечний експеримент, здатний змінити людину. Втрачати Уейду вже нічого, тому він погодився боротися за життя таким сумнівним способом.

Експеримент повністю змінив тіло головного героя. Несподівано він дізнався, що володіє здібностями регенерації, його тіло стало в рази сильнішим, додалися витривалість і швидкість реакції. Уейд перетворився в ідеального вбивцю. Ставши іншою людиною, Вілсон не розгубився: узяв собі нове ім'я - Дедпул, надів червоний костюм і маску, щоб залишатися невпізнанним. Він добре виконував будь-яку роботу і ставився до життя з гумором. Йому не потрібна мета, він би вистояв проти цілого загону ворогів. Але що буде, коли доля зіштовхне Уейда з не менш сильним противником?

Інформація про фільм Дедпул (2016)

Рік: 2016
Країна: США
Кіностудія: Marvel20th-Century-Fox
Режисер: Тім Міллер
Основні актори: Стен-Лі Раян Рейнольдс, Ті Джей Міллер, Ед Скрейн, Морена Баккарін, Рейчел Шин, Бріанна Гілдебранд, Стефан Капічіч, Леслі Аґґамс

Фільм Дедпул (2016) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+13 -4 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам