загрузка...

Фільм Демони зла (2006)

Les anges exterminateurs
Постер до фільму Демони зла (2006)

Режисер-початківець Франсуа проводить набір актрис для свого нового фільму. В одній зі сцен потрібно зобразити оргазм. Під час зйомок одна з дівчат заявляє, що вперше в житті відчула оргазм по-справжньому. Зацікавившись, Франсуа вирішує досліджувати цю тему і починає новий проект.

Він не міг собі уявити, у що це все обернеться - дівчата починають влаштовувати істерику, перевертають все на знімальному майданчику і подають на Франсуа до суду. В результаті режисер опиняється за гратами, його дружина-асистентка йде до іншого, а невідомі в масках б'ють його до напівсмерті. Але в самий останній момент на допомогу до Франсуа приходить один з двох ангелів відплати...

Інформація про фільм Демони зла (2006)

Рік: 2006
Країна: Франція
Кіностудія: TS Productions, La Sorcière Rouge, Centre National de la Cinématographie (CNC)
Режисер: Жан-Клод Бріссо
Основні актори: Фредерік ван ден Дріессч (Frédéric van den Driessche), Маруся Дюбрей (Maroussia Dubreuil), Ліс Беллянк (Lise Bellynck), Марі Аллан (Marie Allan), Софі Бонні (Sophie Bonnet), Рафаель Годін (Raphaële Godin), Маргарет Зено (Margaret Zenou), Джинн Келлейрд (Jeanne Cellard), Вірджіні Легейя (Virginie Legeay), Естелл Гейларм (Estelle Galarme), Марін Дейнаукс (Marine Danaux), Ейполлін Лоїс (Apolline Louis), Франсуа Негре (François Négret), Крістоф Мейлар (Christophe Maillard), Франсуаза Бонні (Françoise Bonnet), Олів'є Перро (Olivier Perrot), Жан-Клод Бріссо (Jean-Claude Brisseau), Марія Луїза Гарсія (María Luisa García), Емерік Петі (Aymeric Petit), Жорж Прейт (Georges Prat)

Фільм Демони зла (2006) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам