Головна Фільми (2844 шт) Серіали (394 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

День Бабака (1993)

Groundhog Day
360p Постер до фільму День Бабака (1993)

Дивитись онлайн українською День Бабака (1993)

У провінційному містечку Панкастоні, що в штаті Пенсільванія, щороку проводиться свято - День бабака. Тварину будять і по її поведінці пророкують прихід весни. Цей захід щорічно повинен відвідувати ведучий прогнозу погоди, Філ Коннорс - гордовитий і самозакоханий чоловік, страшенно втомлений від своєї роботи. В одне з таких свят герой потрапляє в часову петлю. Другого лютого повторюється безліч разів. Кожен наступний ранок, рівно о шостій годині він прокидається в своєму готельному номері. Як же розірвати остогидлу часову петлю?

Сюжет фільму "День бабака"

Другого лютого в Америці святкують День бабака. Егоїстичний і гордовитий ведучий прогнозу погоди, Філ Коннорс, зобов'язаний бути присутнім на святі. Йому остогидла робота і набридло це глухе містечко в Пенсільванії.

В одне з чергових відвідин святкування трапляється дивне - на наступний день знову настає 2-ге лютого, а не 3-є, як годиться. І так день у день. Оточуючі не помічають того, що відбувається, тому що реальність «перезавантажується» щоранку. Покинути місто неможливо - снігопад перекриває дороги. Філ відвідує невропатолога і психіатра, але ефекту немає, кожен наступний ранок починається о 6:00 другого лютого. Трохи подумавши, Філ вирішує використовувати безкарність для отримання задоволень. Обжерливість, секс і пограбування цікавлять його недовго. За ними слідують спроби спокусити колегу Риту, свою таємну любов. Вони теж не вінчаються успіхом. Врешті засмучений Філ зважується на самогубство. Але і це не приносить результатів, шоста ранку - ліжко в готелі.

Перепробувавши всі способи скоротати час або розірвати петлю, накоївши багато дурниць і досконало вивчивши невелике містечко в конкретно взятому дні, втомлений герой картини вирішує творити тільки добрі справи. Безкорисливі вчинки забезпечують йому популярність серед населення і спершу холодна колега звертає на нього увагу. Третє лютого настає, коли Філ і Рита прокидаються в одному ліжку.

Показати деталі фільму

Фільм День Бабака (1993) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8/10 (498,256 голосів)
Рейтинг: 8.5/10 - 14 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Смерть Сталіна (2017) Оселя тіней (2017) Дужчий / Сильніший (2017) Інопланетна конвергенція (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам