загрузка...

Фільм Дев'ятий округ (2009)

District 9
Постер до фільму Дев'ятий округ (2009)

Захват від першого контакту з позаземним розумом - на жаль! - пройшов: прибульці виявилися не гуманоїдами, а комахами, хоча і вельми розумними. Проблеми, які вони створюють землянам, змушують останніх організувати для інопланетян гетто в районі Йоганнесбурга - район №9. Співробітник контролюючої служби Вікус ван де Мерві не має до інопланетних «молюсків» ніякої симпатії. Під час одного з планових рейдів він випадково виявляє підпільну лабораторію. Тут і починаються його пригоди, в результаті яких вчорашні вороги - людина і прибулець - стають друзями.

Хроніка останніх років оповідає про події, що розгортаються після виявлення в небі над Йоханнесбургом величезного космічного корабля з колонією прибульців всередині. Радість від самого факту виявлення інопланетян швидко розсіюється, на її місце приходять звичайні побутові проблеми: чужинців занадто багато, вони не схожі на людей, а більше нагадують величезних тарганів, їм не вистачає їжі і їм властиві всі людські пороки. Організований урядом район №9 - поселення компактного проживання «креветок», або «молюсків», як їх називають люди.

Життя в інопланетному гетто контролює служба MNU, один з працівників якої, Вікус ван де Мерві, під час рейду виявляє дивну лабораторію і випадково розпорошує собі на обличчя невідому речовину з контейнера. До всезагального жаху, він поступово починає трансформуватися в позаземну комаху, втрачаючи людські риси. Метаморфози, що відбуваються з Вікусом, роблять його об'єктом пильної уваги як спецслужб, так і місцевої мафії - і тим, і іншим необхідно здобути зброю прибульців, активізувати яку може лише носій генетичного коду інопланетян. На ван де Мерві оголошено справжнє полювання і він змушений звернутися за допомогою до свого недавнього підопічного - прибульця на ім'я Крістофер. Останній обіцяє допомогти Вікусу повернути людський вигляд за допомогою апаратури, що знаходиться на кораблі. У пошуках вирішення своєї проблеми ван де Мерві потрапляє в справжні халепи: проникає в штаб-квартиру MNU і біжить звідти з викраденим контейнером, потім потрапляє в руки нігерійських мафіозі, а опісля вступає в сутичку з військовими.

Крістофер відлітає, пообіцявши повернутися через три роки, а остаточно мутований Вікус залишається чекати його на Землі.

Інформація про фільм Дев'ятий округ (2009)

Рік: 2009
Кіностудія: TriStar-Pictures
Режисер: Ніл Бломкамп
Основні актори: Шарлто Коплі, Джейсон Коуп, Наталі Болтт, Сільвен Страйк, Елізабет Мкадаві, Джон Самнер, Уільям Аллен Янг, Грег Мелвілл-Сміт, Нік Блейк, Морена Буса Сесатса, Джед Брофі, Ванесса Хэйвуд

Фільм Дев'ятий округ (2009) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+6 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам