Головна Фільми (2844 шт) Серіали (394 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Дев'ятий округ (2009)

District 9
360p Постер до фільму Дев'ятий округ (2009)

Дивитись онлайн українською Дев'ятий округ (2009)

Захват від першого контакту з позаземним розумом - на жаль! - пройшов: прибульці виявилися не гуманоїдами, а комахами, хоча і вельми розумними. Проблеми, які вони створюють землянам, змушують останніх організувати для інопланетян гетто в районі Йоганнесбурга - район №9. Співробітник контролюючої служби Вікус ван де Мерві не має до інопланетних «молюсків» ніякої симпатії. Під час одного з планових рейдів він випадково виявляє підпільну лабораторію. Тут і починаються його пригоди, в результаті яких вчорашні вороги - людина і прибулець - стають друзями.

Хроніка останніх років оповідає про події, що розгортаються після виявлення в небі над Йоханнесбургом величезного космічного корабля з колонією прибульців всередині. Радість від самого факту виявлення інопланетян швидко розсіюється, на її місце приходять звичайні побутові проблеми: чужинців занадто багато, вони не схожі на людей, а більше нагадують величезних тарганів, їм не вистачає їжі і їм властиві всі людські пороки. Організований урядом район №9 - поселення компактного проживання «креветок», або «молюсків», як їх називають люди.

Життя в інопланетному гетто контролює служба MNU, один з працівників якої, Вікус ван де Мерві, під час рейду виявляє дивну лабораторію і випадково розпорошує собі на обличчя невідому речовину з контейнера. До всезагального жаху, він поступово починає трансформуватися в позаземну комаху, втрачаючи людські риси. Метаморфози, що відбуваються з Вікусом, роблять його об'єктом пильної уваги як спецслужб, так і місцевої мафії - і тим, і іншим необхідно здобути зброю прибульців, активізувати яку може лише носій генетичного коду інопланетян. На ван де Мерві оголошено справжнє полювання і він змушений звернутися за допомогою до свого недавнього підопічного - прибульця на ім'я Крістофер. Останній обіцяє допомогти Вікусу повернути людський вигляд за допомогою апаратури, що знаходиться на кораблі. У пошуках вирішення своєї проблеми ван де Мерві потрапляє в справжні халепи: проникає в штаб-квартиру MNU і біжить звідти з викраденим контейнером, потім потрапляє в руки нігерійських мафіозі, а опісля вступає в сутичку з військовими.

Крістофер відлітає, пообіцявши повернутися через три роки, а остаточно мутований Вікус залишається чекати його на Землі.

Показати деталі фільму

Фільм Дев'ятий округ (2009) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8/10 (576,436 голосів)
Рейтинг: 6.8/10 - 4 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Смерть Сталіна (2017) Оселя тіней (2017) Дужчий / Сильніший (2017) Інопланетна конвергенція (2017)

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам