загрузка...

Фільм Дім дивних дітей Міс Сапсан (2016)

Miss Peregrine's Home for Peculiar Children
Постер до фільму Дім дивних дітей Міс Сапсан (2016)

Головний герой фільму - шістнадцятирічний юнак Джейкоб Портман. Все його дитинство дідусь розповідав йому дивовижні історії про притулок, в якому жили діти з незвичайними здібностями. Після смерті дідуся доля закидає Джейка на таємничий острів, де він знаходить підтвердження всім цим розповідям. Незабаром герой фільму дізнається, що і сам володіє незвичайним даром, який допоможе йому захистити своїх нових друзів.

Розширений опис до фільму "Дім дивних дітей Міс Сапсан"

Флорида, 2016 рік. Тінейджер Джейкоб Портман підробляє в супермаркеті. Батьки доручають хлопчикові відвідати його діда - Ейба. Вони вважають, що у старого деменція. Колега підвозить хлопчика до місця призначення. Уже в автомобілі Джейкоб по телефону розмовляє з дідом. Той цікавиться, де знаходяться ключі від його шафки (їх забрав батько Джейкоба Франклін) і просить онука не приїжджати до нього, це небезпечно. Джейкоб під'їжджає до будинку діда, коли вже смеркалось, при цьому автомобіль мало не збиває дивну людину з білими очима. У будинку старого панує хаос, розбита меблі, розкидані речі. Хлопчик кличе на допомогу свою попутницю, та каже, що сходить до машини за пістолетом. Джейкоб знаходить діда в заростях дерев за будинком. Старий без свідомості, у нього вирвані очі. Хлопчик викликає невідкладну допомогу. Дід ненадовго приходить до тями і каже Джейкобу, що той повинен їхати на острів, знайти часову петлю, називає дату 3 вересня 1943 року. Птах повинен йому все пояснити. Хлопчик чує якісь дивні шарудіння, бачить за спиною попутниці страшне чудовисько, що попереджає її про небезпеку. Та обертається і стріляє. Надалі з'ясовується, що на тілі старого виявлено ДНК тварини, це, мабуть, постаралися бродячі собаки. Поліцейськими було закрито цю справу.

Джейкоб ходить на прийом до жінки-психоаналітика доктора Голан, підліток бачить видіння, йому сняться кошмари. Він ділиться своїми спогадами про дідуся. Старий розповідав йому про свої пригоди, про битви з чудовиськами. Але батько Джейкоба переконав сина в тому, що Ейб все придумав, насправді чудовиськами були просто злі люди. Дід виховувався в дитячому будинку на острові Кернхолм поблизу узбережжя Уельсу. Там жили дивні діти, які володіли незвичайними здібностями. Директор дитбудинку - міс Перегрін. Але вчителька, коли Джейкоб показав в школі фотографії дивних дітей, сказала, що це фотомонтаж. На день народження Джейкоба його тітка дарує йому книгу, що залишилася від Ейба, де хлопчик виявляє листівку. Вона відправлена з того самого острова, тією самою міс Перегрін всього півроку тому. Хлопчик хоче відвідати дитячий будинок. Він просить про це батьків, психотерапевт його підтримує. У поїздці хлопчика супроводжує батько. Він орнітолог-любитель, заодно спостерігатиме за тамтешніми птахами.

На острові Джейкоб і Франклін зупиняються в готелі. Батько збирається на пляж і просить місцевих підлітків за плату провести його сина до будинку міс Перегрін. Ті заводять приїжджого хлопчика до болота, за яким він знаходить зруйнований будинок. Джейкоб повертається в готель. Там йому розповідають, що в дім 3 вересня 1943 року потрапила німецька бомба, не вижив ніхто з мешканців притулку. Джейкоб знову вирушає до будинку. Він заходить всередину, розглядає приміщення і бачить в дверному отворі жіночий силует в білому, який вимовляє ім'я Ейба. Хлопчик з переляку вибігає назовні, падає, втрачає свідомість. Прокинувшись, він виявляє, що переміщається в просторі, розташувавшись на плечі маленької (але дуже сильної) дівчинки. Він постає перед групою дітей і підлітків. Ті пропонують йому піти з ними до міс Перегрін. Джейкоб не вірить, що має справу з живими людьми, приймає їх за привидів, він вибігає з будівлі через інші двері і мчить до готелю. Там він бачить абсолютно незнайомих людей, одягнених по моді 40-х років. Хлопчину приймають за шпигуна. Господар закладу хапає Джейкоба за груди, але тут по приміщенню починають літати тарілки та інший посуд. Люди в розпачі, Джейкоба виводить на вулицю дівчина в білому, одна з тих, кого він бачив в руїнах будинку міс Перегрін. Дівчина підпалює одвірок закладу, садить Джейкоба в кінну повозку, якою управляє інша дівчина, вони їдуть геть. З'ясовується, що тарілки підкидав хлопчик-невидимка, після того, як він одягає одяг, стає видно, що він теж сидить у візку.

Будинок, до якого під'їжджає візок, виглядає абсолютно цілим, як ніби він зовсім не постраждав від бомбардування. Джейкоб знайомиться з його мешканцями: міс Перегрін, Еммою (літає), Олівією (управляє вогнем) і Міллардом (невидимка), Фіоною (швидкісне вирощування рослин), Енохом (оживляє на короткий час мерців), Хью (вулик в животі), Горацієм (очі-кінопроектор), Клер (паща на потилиці), безмовними близнюками, обличчя яких приховані білими мішками з прорізами для очей. Джейкоб спостерігає, як мешканці будинку знаходять практичне застосування своїм здібностям. Гість допомагає Еммі в порятунку білочки, яка випала із дупла. Джейкобу подобається Емма (взаємно), Енох ревнує до всіх гостя. Петля часу, в якій знаходиться будинок, тримає його мешканців в одному і тому ж дні - 3 вересня 1943 року. Мешканці будинку не старіють. За дітьми доглядає міс Перегрін, вона вміє перетворюватися на птаха і щовечора перезапускає петлю, без чого та припинить своє існування. Джейкоб вечеряє разом з іншими дітьми, потім всі дивляться проектовані Горацієм на екран сни, деякі з яких начебто мають пророчі властивості. Потім відбувається церемонія перезапуску петлі. За мить до того, як німецька бомба впаде на будинок, міс Перегрін переводить стрілки годинника на добу назад.

Емма проводжає Джейкоба. Вони бачать поранену птицю. Емма каже, що це імбріна, бере птицю в руки, щоб віднести міс Перегрін. Джейкоб повертається в свій час. Його вже розшукує батько. По дорозі вони бачать на узбережжі труп. Розгніваний фермер підозрює, що це справа рук приїжджих. Батько сердиться. Дзвонить з готелю психоаналітику, стверджуючи, що через поїздку хлопцеві стало тільки гірше. Він не збирається відпускати Джейкоба від себе. Перед відходом з будинку міс Перегрін Джейкоб взяв лист, надісланий його дідом (той незадовго до 3 вересня 1943 року пішов у армію), в якому йдеться про те, що якийсь Баррон зруйнував петлю часу в Англії. Вранці батько і син йдуть на пляж. Там вони зустрічають ще одного орнітолога, володаря професійної апаратури. Франклін засмучений: йому можна забути про свою книгу, він не витримає такої конкуренції. З горя він напивається. Скориставшись тим, що батько заснув, Джейкоб знову наносить візит міс Перегрін. Він показує їй листа, розповідає подробиці про смерть діда, питає імбріну, хто такий містер Баррон. Та відповідати не бажає, як і всі інші.

Емма береться допомогти Джейкобу. Вона відводить його на берег, вони сідають в моторний човен і пливуть в море. Емма знімає сукню і пірнає. Джейкоб слідує за нею. Він бачить на дні затонулий корабель, слідом за Еммою проникає під його палубу. Дихати йому вдається завдяки міхуру повітря, який видула дівчина. Вони пропливають через салон лайнера, де за столиками сидять скелети, запливають в каюту, Емма закриває двері і, видуваючи повітря, звільняє каюту від води. З металевої скриньки вона дістає атлас часових петель і фотографії, на одній з яких Джейкоб впізнає білооку людину, яку він бачив у Флориді. Це і є містер Баррон. Емма каже, що його дід полював на небезпечних людей. Розмовляючи з Еммою, Джейкоб каже, що він не володіє незвичайними здібностями, але Емма стверджує, що інакше він не зміг би проникнути в петлю. Вона береться довести це Джейкобу. Вони знову на острові і спостерігають за міс Перегрін. Та тримає в руці арбалет і чогось чекає, поглядаючи на годинник. Раптово з моря виходить монстр, схожиий на того, який вбив Ейба. Міс Перегрін влучно стріляє, убитий монстр падає. Емма каже, що монстр невидимий. А раз Джейкоб їх розрізняє - в цьому і є його надздібності. Такою ж була і у Ейба.

Нарешті Джейкобу розповідають, в чому суть того, що відбувається. У світі є кілька петель часу, в яких імбріни вирощують дітей-мутантів. Деякий час назад частина мутантів вирішила піти своїм шляхом, вони захотіли отримати з ембріна властивості, що дозволяють їм стати безсмертними і жити поза петлею часу. Очолив відступників містер Баррон. Бунтівники зловили одну з ембрін, посадили птицю в клітину і за допомогою спеціальної апаратури спробували отримати в своє розпорядження бажану енергію. Однак затія закінчилася катастрофою. Замість безсмертя злісні мутанти перетворилися в невидимих звичайним людям чудовиськ. Вони харчуються очима дітей-мутантів. Але через деякий час Баррону і кільком його наближеним вдалося повернути собі людську подобу. Вони продовжують полювати за дітьми-мутантами, тому що енергія, що отримується при з'їденні їх очей дає лиходіям життєві сили. Помічники Баррона вже розорили кілька петель часу. А дідусь Джейкоба був мисливцем за злими мутантами, за що і був убитий. Тепер настала черга петлі міс Перегрін. Потрібно терміново евакуювати дітей.

Прокинулась друга імбріна - міс Авосет. Вона повідомляє, що Баррет відновив свою злодійську установку і хоче знову провести експеримент. Мешканці будинку починають збори, щоб покинути небезпечне місце. Джейкоб вирішує повернутися в свій час. Поки він був відсутній, на березі було виявлено тіло інваліда без очей. Подію обговорюють люди, в тому числі батько Джейкоба і орнітолог. Говорячи про можливих вбивць, орнітолог згадує про якусь людину в окулярах, яка разом з ним плила на поромі. Джейкоб поспішає передати новини своїм друзям і мчить до печери, де знаходиться вхід в часову петлю. Батькові його не наздогнати, зате це під силу орнітологу. Він наздоганяє Джейкоба вже в печері, там він приймає свій справжній вигляд. Це Баррон, до речі, саме він у Флориді брав облич дами-психотерапевта, намагаючись за допомогою Джейкоба отримати інформацію про місцезнаходження входу в петлю часу. Тепер йому це вдалося. Він бере хлопчика в заручники. Щоб врятувати Джейкоба, міс Перегрін здається Баррону. Той йде з кліткою, де сидить птах, в якого перетворилася міс Перегрін. Діти в очікуванні атаки монстра, який прибув на острів разом з Баррон, вони замикають всі вікна і двері. Але монстр вибиває вікна, захоплює міс Авосет, яка намагалася зупинити його за допомогою арбалета міс Перегрін. Зброю підхоплює Джейкоб. Дітям вдається вибратися з дому. Тут починається традиційне бомбардування, тільки на цей раз перезавантаження петлі не відбувається. Будинок зруйнований, монстр знищений, а діти опиняються в 2016 році. Щоб не залишитися тут назавжди, їм потрібно терміново потрапити в петлю, що знаходиться в Блекпулі. Емма, використовуючи можливості своїх могутніх легенів, піднімає з дна моря корабель, на якому діти відправляються в подорож. У Блекпулі Джейкоб з друзями проникає в вежу, де Баррон і його соратники готуються до процедури. Підійшли ще не всі, тому лиходії поки чекають. Поруч з ними чотири монстри. Емма вимагає від лиходіїв відмовитися від своїх планів. Баррон нацьковує на дітей двох своїх помічників і чотирьох монстрів. Діти виманюють переслідувачів на вулицю.

У парку розваг на набережній, де повно людей, починається битва. Діти роблять монстрів видимими, кидаючи в них сніжки, конфетті та серпантин. Енох управляє армією скелетів з корабля, на якому вони прибули до Блекпул. Спільними зусиллями вони здобувають перемогу. Дія знову переміщається в підвал вежі. Там відбувається бій між дітьми і Барроном, якому допомагають двоє його підручних. Джейкоб раз у раз намагається влучити у головного лиходія стрілами з арбалета, але весь час промахується. Бронвін мало не заморозив одного з лиходіїв, її намагається врятувати Олівія, її теж майже заморожують, Фіона обплутує лиходія плющем, Горацій намагається засліпити Баррона, Енох оживляє іграшкового слона, той тисне на бандита, дівчинка-силачка звільнена з-під льоду, Енох сумує над тілом сильно переохолодженої Олівії, та відкриває очі. Клер і близнюки втрьох перемагають другого, останнього помічника Баррона. Джейкоб проникає в приміщення, де в клітці сидять птахи-імбріни. Емма відкидає Баррона в стіну, щоб дати можливість Джейкобу завершити справу порятунку птахів, але повітря в її легенях закінчується. Лиходій рукою-сокирою рубає двері і вривається в приміщення, птиці встигають вилетіти через вікна на волю. На допомогу Джейкобу приходять Емма і Енох, увійшовши в приміщення, вони виявляють там двох Джейкобів. Хто з них справжній? Обидва наполягають на своїй автентичності. В цей час до приміщення прокрадається невидимий для всіх, крім справжнього Джейкоба, монстр. Він вириває очі містера Баррона, який своїм обманним виглядом ввів в оману свого підлеглого. Джейкоб забирає у Еноха арбалет і, нарешті, потрапляє точно в ціль.

Діти відпливають на кораблі в пошуках нового притулку. Над ними у вигляді птаха ширяє міс Перегрін. Емма прощається з Джейкобом, який повинен відправитися додому, адже в новій часовій реальності його улюблений дідусь живий. Джейкоб повертається до Флориди, зустрічається з Ейбом, який радить йому повернутися до Емми, що Джейкоб і робить. Для цього він використовує атлас петель і здійснює через масиви простору-часу довгу подорож. Він потрапляє в Блекпул якраз в ту хвилину, коли від причалу відходить судно з дивними дітьми. Емма і Джейкоб, нарешті, разом.

Інформація про фільм Дім дивних дітей Міс Сапсан (2016)

Рік: 2016
Кіностудія: 20th-Century-Fox
Режисер: Тім-Бартон
Основні актори: Єва-Грін, Семюел-Л.-Джексон Аса Баттерфілд, Джуді Денч, Кім Діккенс, Еллісон Дженні, Елла Пернелл, Кріс О’Дауд, Руперт Еверетт, Теренс Стемп

Фільм Дім дивних дітей Міс Сапсан (2016) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+41 -4 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам