Фільм Дитина Бріджит Джонс (2016)

Bridget Jones's Baby
HD 1080p Постер до фільму Дитина Бріджит Джонс (2016)

Дивитись онлайн українською Дитина Бріджит Джонс (2016)

Зустрівши свій 43 день народження на самоті, Бріджит Джонс вирішує: незважаючи ні на що, потрібно продовжувати радіти життю. Вона стала впевненіше в собі, на роботі справи йдуть успішно, у неї є прекрасна квартира в центрі Лондона. Чому б не дозволити собі невелику авантюру? Бріджит вирушає на музичний фестиваль, де проводить бурхливу ніч з симпатичним незнайомцем. А незабаром вона виявляється в одному ліжку і зі своїм колишнім коханим Марком Дарсі. Бріджит вагітна. Але хто батько майбутньої дитини? З'ясовується, що незнайомець з фестивалю - американський мільярдер. Джек Квант неодружений і він не проти стати її супутником життя. Марк стверджує, що їхні стосунки з дружиною зайшли в глухий кут, він розлучається, а після звістки про вагітність Бріджит він буде щасливий відновити їх союз. Чарівна і кумедна блондинка знову опинилася в безглуздій ситуації. Вона не може зізнатися своїм чоловікам, що винуватцем її цікавого положення може з однаковою ймовірністю стати будь-який з них. Однак, зробити вибір все ж доведеться.

Сюжет фільму "Дитина Бріджит Джонс"

Свій 43 день народження Бріджит Джонс зустрічає на самоті. Вона намагається не сумувати, вмикає бадьорий реп, танцює з келихом вина, стрибає на ліжку.

Як все починалося. Рано вранці їй подзвонила мати і нагадала про неминуче згасання дітородної функції. Потім вона йде на панахиду. Відомий плейбой Деніел Клівер, з яким у Бріджит колись був роман, розбився на літаку, його тіло не знайшли. На церемонію зібралася маса модельок зі Східної Європи. Джонс сидить поруч з сестрою і шепоче їй на вухо репліки раніше, ніж їх вимовляє модель. Потім на публіку виходить сама Бріджит і вимовляє слова прощання, які звучать досить двозначно. До свого жаху Джонс зауважує на церемонії ще одного свого колишнього. Це Марк Дарсі, з ним його нова дружина. На виході з церкви Джонс вдає, що тільки що побачила Марка. Той знайомить її з дружиною.

Потім Бріджит йде на роботу. Колеги зустрічають її привітаннями, приносять торт з величезною кількістю свічок, дістають іменинницю непристойними жартами. Приятельки в віці 30 з хвостиком пропонують їй влаштувати святкування в клубі, Бріджит віджартовується. Починається робота. Джонс - продюсер програми новин на телебаченні. Вона повинна бути суфлером ведучої - своєї подруги Міранди. Під час прямого ефіру Джонс дзвонить її друг Том (гей). Її репліки Міранда сприймає як підказки. Важливе інтерв'ю перетворюється в забавний фарс. Співробітникам представляють нове керівництво програми. Це групка хіпстерів з дуже серйозними фізіономіями. Настають зміни і звільнення. Подруга не може прийти до Бріджит на день народження, її підвела нянька. Том теж не може прийти, йому терміново треба вирішувати проблеми з усиновленням дитини. Тому Джонс опиняється на самоті, їй сумно. Один з її колишніх коханих одружений, інший - мертвий, а вона знову самотня. Бріджит вирішує, що незважаючи ні на що, потрібно тішитись життю.

Вранці Джонс відправляється разом з Мірандою за місто, на музичний фестиваль. Міранда стверджує, що тут країна секс-свободи і Бріджит повинна терміново переспати хоч з першим зустрічним. Джонс падає з високих каблуків в бруд, елегантний білий костюм зіпсований. Зате з бруду її піднімає дуже цікавий чоловік. Переодягнувшись в своєму наметі, Бріджит і Міранда відправляються веселитися. Вони швидко напиваються в барі до такої міри, що втрачають можливість сфотографуватися з однією з головних зірок свята. Подруги гублять одна одну. П'яна Бріджит випадково заходить в чужий намет і падає на ліжко. Там лежить її ранковий рятівник. Слово за слово - і вони проводять ніч разом. Міранда теж не залишається одна. Вона спокушає ту саму зірку. Вранці Бріджит виявляє ліжко пустимі залишає чужий намет.

Незабаром Бріджит вирушає на хрестини до чергової дитини однієї з подруг. Вона обрана хрещеною матір'ю. Уже після приїзду вона дізнається, що хрещений - її колишній, Марк. Після церемонії відбувається вечірка з танцями і випивкою. Бріджит відновлює сексуальні відносини з Марком після того, як той розповідає про своє швидке розлучення з дружиною. Вранці Джонс залишає сплячому Марку записку і тікає від нього, не бажаючи знову випробовувати долю.

Чотири тижні після цього вона, намагаючись почати нове життя, намагається схуднути. Не виходить. Міранда цікавиться: ти часом не вагітна? Джонс робить тест і дізнається, що так воно і є. В її сумочці валялися презервативи 10-річної давності, якими вона і скористалася. Схоже, термін придатності у них давно закінчився. Майбутня матуся йде до лікаря. Вона намагається з'ясувати, хто батько. При такій незначній різниці в термінах зачаття відповісти на це питання можна тільки за допомогою аналізу ДНК. Для цього потрібно біоматеріал можливого татуся.

Начальниця проводить виробничу нараду. Бріджит викликається керувати новим проектом, який покликаний осучаснити всю програму. Міранда з'ясовує, що хлопець, з яким Джонс переспала на фестивалі - американець, мільярдер, гуру сайту знайомств. Його звуть Джек Квант. Його запрошують гостем в студії на інтерв'ю. Гримерка за завданням Бріджит видобуває волосся і нігті знаменитості для аналізу. Щоб догодити новому начальству, Бріджит робить інтерв'ю максимально провокаційним і неприємним для гостя, попутно вона отримує інформацію про те, що він неодружений і не має проблем зі здоров'ям. Джон зауважує Бріджит серед співробітників компанії. Після зйомок відбувається їх офіційне знайомство. Джонс повідомляє йому про вагітність і швидко втікає. Вона розповідає про майбутню дитину своєму батькові, той радий за дочку. Потім вона йде на роботу до Марка. Той, виступаючи в суді, відстоює інтереси групи біснуватих феміністок, учасниць панк-групи, екстрадиції яких вимагає один авторитарний режим. Марк адвокат. Бріджит і йому повідомляє про свою вагітність. Про те, що шанси на батьківство Марка складають 50%, вона йому сказати не наважується. Так само, як і Джеку. Марк зворушений, він радий звістці.

Джек наносить візит Бріджит. Квіти, ласкаві слова, романтичні історії. Пропонується алгоритм подальших відносин: ресторан, подарунки, сварки і примирення. Повноцінну історію любові він розігрує перед нею в прискореному режимі. Марк теж будує плани. Якщо хлопчик - назвемо Джеком, як діда. Бріджит вмовляє лікарку провести паралельно прийом з двома батьками, та погоджується.

На роботі Бріджит проводить презентацію нового проекту, де будуть використані смартфони глядачів для створення новинного медіа-шоу. Відбуваються технічні накладки, на великому екрані зависає зображення голих чоловічих дуп веселунів-глядачів. Плюс інтернет-запити самої Бріджит на той же екран на тему «як домогтися звільнення начальства». На презентацію приходять і Джек, і Марк. Бріджит знайомить їх один з одним. Утрьох вони йдуть в італійське кафе, де Бріджит добре знають. Там і відбувається пояснення. Джек готовий прийняти нову реальність, Марк розчаровується і йде.

Мама Бріджит балотується до місцевої ради. Її відвідує дочка. Дізнавшись, що батько невідомий, мама, яка виступає під консервативними гаслами, починає соромитися вагітної доньки. Та йде з заходу. Бріджит відвідує курси підготовки до пологів. З нею там з'являються Джек і вже спокійний Марк. Чоловіків приймають за одностатеву пару, а Бріджит - за сурогатну матір. Джек веселиться, Марк злиться. Марк перевіряє свою сумісність з Бріджит за алгоритмом, який розроблений Джеком - 8%. А у Джека з Бріджит - 97%. Чоловіки з'ясовують стосунки. Марк каже про прострочені презервативи, а Джек стверджує, що під час сексу з Бріджит він взагалі «не був одягнений», що не відповідає дійсності. Марк залишає поле битви за батьківство більш щасливому супернику і припиняє спілкуватися з Бріджит.

Джек обладнує дитячу для малюка, зізнається Бріджит в тому, що він хитрістю усунув Марка. Та каже, що справжня любов відрізняється від тієї, яка розрахована за хитрим алгоритмам. Засмучений Джек йде. Намагаючись простежити за Марком, Бріджит виявляє, як той входить в свою квартиру разом з дружиною. Бріджит в розпачі. Вісім тижнів до пологів, вона знову одна. На Різдво Джонс відправляється до батьків. Мама змінила позицію, тепер її виборча кампанія проходить під більш толерантними гаслами.

На роботі остання неприємність. Бріджит сплутала запрошеного в шоу азіатського генерала з його шофером (обидва в формі). Її звільняють. Дальше більше. У банкоматі заблокована її пластикова карта (Бріджит не може згадати пароль), вона втрачає сумки, в яких знаходяться ключі від квартири. Нещасна вагітна жінка сидить під дощем поруч з дверима в свій будинок. У такому вигляді її зустрічає Марк. Він допомагає увійти в будинок без ключа. У квартирі Бріджит він говорить їй, що дружина заходила до нього за речами. У Джонс починаються перейми. У лікарню доводиться їхати на фургоні приятеля Бріджит, який розвозить піцу з італійського кафе. Компанія потрапляє в затор, викликаний демонстрацією жінок в підтримку феміністок, яких захищає в суді Марк. Марк несе Бріджит на руках. Йому дуже важко. На виручку йому приходить Джек.

Удвох чоловіки затягують породіллю до приймального покою. На пологах присутні обидва. Знеболюючі уколи робити пізно. Бріджит волає, віддає суперечливі розпорядження чоловікам, потрапляє кулаком в ніс Джека. Кривлячись від болю, породілля тримається за руки обох чоловіків, але потім вона випускає долоню Джека і стискає обома руками кисть руки Марка. Вибір зроблений, Джек йде. Від болю Бріджит кусає Марка, але це не заважає йому зізнатися їй у коханні. Лікар, пославшись на те, що укус слід обробити, виводить і другого чоловіка з палати. У цей час місіс Джонс перемагає на виборах. Їй дзвонять з пологового будинку, щаслива бабуся сповіщає про радісну подію всіх присутніх. У прямому ефірі про те, що Бріджит Джонс народила, повідомляє Міранда. Джеку і Марку пропонують поглянути на дитину. Обидва татка цілують малюка в лобик. У палату увалюються радісні друзі, рідні, колеги, вони вітають Бріджит. Лікар запрошує Джека і Марка на тестування з приводу батьківства. Ті бажають один одному удачі і відправляються назустріч долі. Рік по тому. Церква. Бріджит Джонс у весільному вбранні йде до вівтаря. Назустріч їй Джек з дитиною на руках. Але це - не наречений. Почесна роль відведена Марку. Бріджит і Марка вінчають. Поцілунок молодят. Всі відправляються в святкове шатро. Батьком дитини (його назвали Вільям) виявився саме Марк. Бріджит горда і щаслива, вона тепер одружена з коханим чоловіком і у них чудовий син. Джек щиро радий за молодих. А Деніел Клівер, виявляється, не загинув, його знайшли живим через деякий час після авіакатастрофи.

Показати деталі фільму

Фільм Дитина Бріджит Джонс (2016) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.6/10 (49,748 голосів)
Рейтинг: 8/10 - 1 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:

Фільми 2017 року:

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам