Головна Фільми (2844 шт) Серіали (394 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Дихай (2017)

Breathe
HD 1080p Постер до фільму Дихай (2017)

Дивитись онлайн українською Дихай (2017)

Фільм Дихай розповідає історію про життєрадісного і енергійному Робіна Кавендіша який зачарував красуню Діану. У цього привабливого і талановитого авантюриста крім роботи було багато захоплень - він любив спорт, йому не було рівних ні в крикеті, ні в тенісі. Молоді люди одружилися, їх життя наповнилося ніжністю, щастям і гармонією. Робін займався закупівлями чаю, і подружжя поїхало в Африку у справах бізнесу.

Однак тут сімейної ідилії настав кінець, Кавендіш захворів на поліомієліт. Перебуваючи в лікарні, він виявився відірваний від світу, серед цих білих стін і яскравого штучного світла йому не вистачало людського тепла. Незабаром стан пацієнта різко погіршився, і медики підключили його до апарату штучного дихання. Висококваліфіковані лікарі дають невтішні прогнози. Вагітна Діана трималася як могла, вона знайшла в собі сили і вирішила, що повинна створити для улюбленого необхідні умови.

Незважаючи на заборони лікарів, жінка забирає чоловіка з лікарні і починає піклуватися про нього вдома. Замість масивного медичного апарату, який повинен знаходитися завжди поруч з хворим, професор з Оксфорда (друг сім'ї) на прохання Діани створює спеціальне крісло, оснащене переносним апаратом, тепер хворий може переміщатися. Дружина нескінченно підтримує Робіна. Кавендіш повірив у власні можливості, життя знову засяявши для нього яскравими фарбами.

Показати деталі фільму

Фільм Дихай (2017) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7.1/10 (7,008 голосів)
Рейтинг: 8.6/10 - 16 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Смерть Сталіна (2017) Оселя тіней (2017) Дужчий / Сильніший (2017) Інопланетна конвергенція (2017)

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам