Головна Фільми (2844 шт) Серіали (394 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

До зустрічі з тобою (2016)

Me Before You
HD 720p Постер до фільму До зустрічі з тобою (2016)

Дивитись онлайн українською До зустрічі з тобою (2016)

Ця стрічка не залишить байдужим жодного прихильника справжніх британських мелодрам, який буде її дивитись онлайн на нашому сайті. Головна героїня – дівчина Луїза, в якої було спокійне життя без якихось яскравих подій, але й без сильних негараздів. Її робота в одному з затишних кафе не приносила справжнього задоволення, але й не викликала огиди. Те саме відбувалося й в її особистому житті: її хлопець Патрік просто подобався їй, але справжніх почуттів між ними не було.

Безумовно, Луїза частенько мріяла про те, щоб змінити своє життя, знайти роботу до душі та закохатися по вуха. І одного разу її життя докорінно змінюється: вона відразу залишається і без роботи, і без хлопця, якого не кохала. Але це не викликало у неї ніякого розпачу. Ви можете скачати торрент і побачити, що Луїза буде робити надалі.

Вона влаштовується на роботу до старенького подружжя в якості доглядальниці, але не для самих дідуся з бабусею, а для їхнього сина Уілла. Колись він був успішним бізнесменом, але через жахливу випадковість опинився в інвалідному візку, з якого, на думку лікарів, він ніколи не встане. Але в той день, коли в домі з'явилася Луїза, й життя Патріка назавжди змінилося.

Показати деталі фільму

Фільм До зустрічі з тобою (2016) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7.4/10 (136,518 голосів)
Рейтинг: 9/10 - 1 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Смерть Сталіна (2017) Оселя тіней (2017) Дужчий / Сильніший (2017) Інопланетна конвергенція (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам