загрузка...

Фільм Доктор Стрендж (2016)

Doctor Strange
Постер до фільму Доктор Стрендж (2016)

Знайомтеся, головного героя звуть Стефан Стренж. Він відомий нейрохірург, який просто живе своєю роботою. Чоловік використовує унікальні технології при операції і тому легко справляється з будь-яким завданням.

Одного разу йому запропонували взяти участь в одній з конференцій світового масштабу і, звичайно ж, він погодився. На такий важливий захід в своєму житті він відправився разом зі своєю дружиною, незважаючи на те, що вона вагітна. Про це він потім дуже пошкодував. Сталося непередбачене - літак зазнав аварії, дружина померла, а він залишився живий. Тепер Стефан не може робити все те, що робив раніше, адже у нього порушена дрібна моторика рук, а це вже дуже важливо в хірургії. Всі ці події вводять головного героя в глибоку депресію...

Через деякий час доктор намагається знайти себе знову і зцілити свою душу і тіло. Для цього він вирушає в далеку подорож з метою знайти того, хто допоможе йому всього цього досягти. В дорозі він знайомиться із Старійшиною, який пропонує йому прийняти себе таким як він є, тільки почати займатися магічним мистецтвом, адже після аварії у головного героя з'явилася суперсила. Також Стрендж знайомиться з Карлом, який колись також навчався даному мистецтву, як і наш герой. Не останню роль в житті Стефана тепер грає і Крістен Палмер - дівчина, яка в минулому працювала у нього асистенткою.

Інформація про фільм Доктор Стрендж (2016)

Рік: 2016
Країна: США
Кіностудія: MarvelWalt-Disney-Pictures
Режисер: Скот Деріксон
Основні актори: Бенедикт-Камбербетч, Тільда-Свінтон, Рейчел-Мак-Адамс Чіветел Еджіофор, Мадс Міккельсен, Майкл Сталберг, Бенедикт Вонґ, Бенджамін Бретт, Скотт Едкінс, Емі Ландекер

Фільм Доктор Стрендж (2016) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+62 -4 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам