загрузка...

Фільм Дракон Піта (2016)

Pete's Dragon
Постер до фільму Дракон Піта (2016)

Зустрічайте новий яскравий фільм для сімейного перегляду від компанії Уолт Дісней. Перед вами ремейк однойменного фільму 1977, який в той час став справжнісіньким кінохітом. Вас чекає історія зворушливих відносин між хлопчиком і його приятелем драконом Еліотом. Ви думали, що драконів не існує? Однак Елліот не простий дракон, він здатний ставати невидимим для оточуючих. Хлопчик Піт залишився сиротою, коли був ще зовсім малюком. Його батьки трагічно загинули в автокатастрофі, а його після смерті їх відправили в найближчий притулок, де він жив до тих пір, поки його не вирішила усиновити прийомна сім'я. Хлопчик був щасливий, але виявилося, що він радів завчасно. Його нові батьки виявилися дуже неприємними і жорстокими людьми, які були не здатні на щиру любов.

Вони не любили Піта і всіляко над ним знущалися. Хлопчик терпів недовго свої муки, він задумав втекти. І в один прекрасний день він втілив свій план в життя. Піт втік в ліс і жив там довгі шість років, поки його не знайшли. Дорослі вражені тим, що маленький хлопчик стільки років виживав в лісі один і відмінно з цим впорався. Але той стверджував, що з ним був його друг Елліот. І він дракон. Піт не бачить в цьому нічого дивного. Елліот оберігав його і дбав про нього так, як прийомні батьки і не намагалися. Він щиро любив хлопчика і нікому не дозволив би образити його.

Фільм знятий в кращих традиціях Уолта Діснея: яскрава і красива картинка, казкові декорації, шикарна графіка і зворушлива казка про справжню дружбу, яка так рідко зустрічається в сучасному світі. Його варто рекомендувати всім батькам для перегляду зі своїми дітьми і просто дорослим, яким хочеться подивитися добрий і красивий фільм.

Інформація про фільм Дракон Піта (2016)

Рік: 2016
Країна: США
Кіностудія: Walt-Disney-Pictures
Режисер: Девід Лоурі
Основні актори: Роберт-Редфорд Брайс Даллас Говард, Оакс Фіґлі, Уна Лоуренс, Вес Бентлі, Карл Урбан, Ісая Вітлок-мол., Маркус Гендерсон, Аарон Джексон, Філіп Ґрів

Фільм Дракон Піта (2016) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+20 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам