Фільми драми


Найкраще в категорії: Фільми драми


Фільми драми - Дивитись фільми онлайн

Фільми драми

Дивитись онлайн фільми жанру драма українською мовою

Прийнято вважати, що драма жанр для тих, хто любить серйозне душевне кіно (а саме для людей зрілих, які вміють цінувати кожен життєвий момент). Сьогодні з таким твердженням важко не погодитися. Але кількість шанувальників драматичних кінострічок не перестає рости. Видовищність, непередбачувані сюжетні лінії, несподівані розв'язки, різноманітні спецефекти не залишають байдужими ні одне покоління глядачів, в тому числі і молодіжну аудиторію. Ми завжди враховуємо вподобання і смаки більшості, тому готові запропонувати своїм користувачам тільки кращі фільми драми вітчизняного і зарубіжного (американського, європейського) кінематографу.

На сторінках нашого порталу вас чекають кращі творіння Девіда Лінча, Крістофера Нолана, Френка Дарабонта, Рідлі Скотта, Роберта Земекіса і інших митців американського кінематографа. Для любителів вітчизняного кіно на сайті представлені кращі фільми драми українських режисерів з участю ваших улюблених акторів (Богдана Ступки і т. д.). А ті, хто вважає за краще тільки новинки відеопрокату, завжди знайдуть тут у відмінній якості нові кінокартини що тільки вийшли на екрани.

Ми зібрали для вас тільки найкращі фільми драми останніх років. Крім того, у нас представлені і знамениті оскароносні «Ерін Брокович», «Зелена миля», «Форрест Гамп», дивитися які буде дуже цікаво, зібравшись біля екранів всією сім'єю.

Звичайно, у всіх представлених стрічках ви не знайдете вражаючих погонь, перестрілок, вибухів. Однак це не означає, що таке «нечоловіче» кіно переважно тільки для жіночої частини користувачів нашого порталу. Ми впевнені, що навіть сильна стать може розчулитися і перейнятися переживаннями. Бажаєте перевірити? Кличте своїх чоловіків, збирайтеся з друзями або в колі сім'ї і дивіться найкращі фільми драми. Вам забезпечено море емоцій і вражень.

Фільми 2017 року:

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам