Головна Фільми (2844 шт) Серіали (394 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Драма


Найкраще в категорії: Драма


Драма - Дивитись фільми онлайн

Для любителів дивитись серіали жанру драма українською мовою.

Хоч люди і схожі між собою, але характер в кожного з нас різний. Ми по-різному дивимось на світ, нам подобаються різні речі, в кожного з нас є свої цілі і свої прагнення. Те, що викликає радість в одного, ніяк не впливає на настрій іншої людини, а те, що засмучує більшість людей — когось таки зилишить байдужим. У кожної людини свій життєвий досвід, свої страхи і надії. В нас, людей, різні темпераменти, різні стилі життя, неоднакові цінності і, взагалі, ми дуже-дуже різні. Хтось веселіший, хтось сумніший, хтось більш романтичний, а хтось відважний. Хтось любить пригоди, а хтось над усе хоче спокою і визначеності. Ми всі любимо бути щасливими, але щастя для кожного з нас означає щось своє.

Люди з різними характерами обирають собі різні долі, обирають різні життєві шляхи, люблять різні речі і віддають перевагу різним видам мистецтва. Найбільш розповсюдженим, масовим і “вживаним” сучасним видом мистецтва є кіно. Дуже важко знайти людину, яка не любить дивитись фільми. Таких унікальних індивіддумів настільки мало, що їх можна вважати вийнятком із правила. Тому, ВСІ ЛЮБЛЯТЬ ДИВИТИСЬ КІНО.

Це правило. З цим дуже важко посперечатись. Найбільш сильні фанати кіно дуже часто відкривають для себе більш молодий “підвид кіно” - серіали. Основна їх перевага полягає в тому, що серіали є більш довготривалими, ніж фільми. Можна сказати, що це, навпаки, недолік, але не забувайте, що ми говоримо про кіноманів, тому для них — таки перевага. Глядачі серіалів за кілька серій встигають дуже сильно полюбити героїв і “втягнутися” в сюжет так, що продовжують відчувати переданий в серіалі настрій і в реальному житті. Дуже довго, аж до останньої серії останнього сезону, а найчастіше — іще якийсь час після цього.

Враховуючи, як активно розвивається серіалоіндустрія, цілком закономірно, що як і кіно, серіали починають знімати у найрізноманітніших жанрах. Кіноманів від фанатів серіалів відрізняє тільки одне — бажання якнайдовше залишатися разом з героями і можливість приділяти перегляду серіалів більше часу. У всьому решта — все те ж саме. Веселі люди люблять комедії, романтики — мелодрами, інтелектуали — детективи та фантастику, а сентименталісти — історичні. Ерудитами найчастіше стають фанати (чи хоча б просто любителі) документальних серіалів. В прихильників фентезі, без сумніву, найкраще розвинена фантазія. Рішучі люди люблять бойовики, відважні — вестерни і кримінальні, а мрійники — пригодницькі серіали.

Всі жанри серіалів стають улюбленими в людей з вираженими, або ж прихованими — але точно наявними певними рисами характеру. Буває й таке, що людина зовсім не любить серіали саме конкретного жанру і ніколи їх не дивиться. В цьому немає нічого дивного, бо ми ж різні, пам’ятаєте? Та незважаючи на смаки і вподобання, є один жанр кіно та серіалів, який нехай не завжди, але в певні періоди життя дивиться кожен. Цей жанр — драма.

В чому секрет такої особливості цього жанру серіалів? В тому, що в драматичних серіалах висвітлюються проблеми, які так чи інакше стосуються кожного з нас. Абсолютно в кожного серед нас бувають моменти, коли ми відчуваємо, що все навколо завмирає і життя змушує нас задуматись: що я роблю? що для мене найбільш важливе? чи правильно я витрачаю свій час? Нам хочеться зупинитися і навести лад в голові: розставити пріоритети, осмислити досвід, зрозуміти себе і життя. Саме в такі моменти життя ми звертаємось до такого жанру як драма. В ньому герої завжди переживають труднощі, знаходять вихід зі складних ситуацій, перевіряють на міцність свої погляди та знаходять нові сенси життя. Герої драм зневіряються, перебувають в депресії та втрачають все, але вони знаходять в собі сили і перемагають життєві перешкоди. В таких серіалах найбільш яскраво показано, як герої дорослішають. І всі ми дивимось серіали в жанрі драма, коли хочемо взяти для себе трохи їх досвіду, коли нам потрібен “друг по нещастю” і той, з ким проживати складні моменти було б простіше.

Драматичні серіали — складні. Вони непрості для сприйняття, але часто саме цей жанр серіалів є найбільш мотивуючим.

Як вже непрозоро натякалось вище, по улюбленому жанру серіалу можна визачити характер людини. З цього можна зробити неправильний висновок, що любителі драматичних серіалів — люди сумні та надмірно серйозні. Це зовсім не так. Любителі жанру драма — це люди дорослі та емоційно зрілі, ті, які багато пережили в своєму житті і тепер можуть відділити вагоме та справжнє від пустого та швидкоплинного.

Брейвен (2018) Смерть Сталіна (2017) Оселя тіней (2017) Дужчий / Сильніший (2017) Інопланетна конвергенція (2017)

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам