Головна Фільми (2844 шт) Серіали (394 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Дуелянт (2016)

Дуэлянт / Duelyant
480p Постер до фільму Дуелянт (2016)

Дивитись онлайн українською Дуелянт (2016)

Пан Яковлєв відомий в певних колах своїм умінням перемагати на дуелях. Він приймає участь в подібних екстремальних суперечках за гроші замість інших людей. За час такої незвичайної роботи таємничий дуелянт заробив непогані гроші. Головний герой як ніби зачарований - всі дуелі, в яких Яковлєв бере участь, закінчуються його перемогою. Іноді дуелянт все ж отримує кілька поранень, але вони ніколи не виявляються смертельними. Можливо, він просто щасливчик або улюбленець долі.

Але пан Яковлєв дуже замкнута особистість і за своїм екстремальним заняттям приховує велику образу і жагу помсти своїм ворогам. Його душа тужить від болю і ненависті. Колись Яковлєва несправедливо звинуватили у злочині, якого він не скоював і заслали на каторгу. Бажаючи відстояти своє добре ім'я, головний герой втікає з ув'язнення, але опиняється на межі смерті. Його виходила алеутка, представниця стародавнього північного народу.

З тих пір Яковлєв володіє не тільки відмінним здоров'ям, але і унікальною здатністю уникати смерті при будь-яких обставинах. Чи зможе головний герой знайти своїх кривдників і довести, що він ні в чому не винен? І чи принесе йому це внутрішню гармонію?

Показати деталі фільму

Фільм Дуелянт (2016) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.4/10 (1,885 голосів)
Рейтинг: 7.2/10 - 7 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Смерть Сталіна (2017) Оселя тіней (2017) Дужчий / Сильніший (2017) Інопланетна конвергенція (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам