загрузка...

Фільм Джульєтта (2016)

Julieta
Постер до фільму Джульєтта (2016)

Джульєтта (Емма Суарез) - жінка середніх років, що проживає в Мадриді зі своїм бойфрендом Лоренцо. Під час підготовки до переїзду до Португалії вона зустрічає Беа, колишню кращу подругу її дочки Аніти. Беа розповідає їй, що її дочка живе щасливо в шлюбі в Швейцарії, і у неї троє дітей. З розбитим серцем після 12 років мовчання дочки, Джульєтта скасовує переїзд до Португалії і переїжджає в свою стару квартиру, в надії, що Аніта напише лист.

Сюжет фільму "Джульєтта"

П'ятдесятип'ятирічна Джульєтта планує виїхати разом зі своїм другом Лоренцо в Португалію і більше не повертатися в Мадрид. Але випадкова зустріч з Беа, подругою дитинства її дочки Антії, змушує Джульєтту поміняти плани. Беа повідомляє, що тиждень тому бачила Антію на озері Комо. Вона прекрасно виглядає, у неї троє дітей. Сама Беа живе в Мілані або Нью-Йорку, в Мадрид приїхала до брата. Джульєтта вона відмовляється від переїзду до Португалії, заявляє Лоренцо, що хоче залишитися на самоті.

Джульєтта їде до домовласника, у якого кілька років тому вони з дочкою знімали квартиру, запитує у нього, чи не було на її ім'я листів. Після чого просить знову здати їй ту ж саму квартиру. Квартира зайнята, зате вільна сусідня. Джульєтта згодна. Жінка склеює розірвану фотографію, де вони зняті разом з дочкою. Починає писати в щоденнику довге послання, адресоване Антії, щоб розповісти те, про що не могла поговорити з нею раніше, коли та була маленькою.

Джульєтті 25 років. Темна ніч, дме сильний вітер, дівчина їде в поїзді, вона одна в купе. До неї підсаджується чоловік середніх років, намагається завести розмову. Але попутник неприємний Джульєтті, вона тікає від нього в вагон-ресторан. Там вона знайомиться з Хуаном. Чоловік розповідає, що його дружина вже п'ять років в комі. Хуан живе в Редесе, він рибалка. Джульєтта викладає літературу в школі. Потяг робить десятихвилинну зупинку, а коли рушає знову, відбувається різке гальмування: когось збили. Чоловік, з яким Джульєтта не захотіла спілкуватися, покінчив життя самогубством. Хуан заспокоює налякану дівчину. Решту ночі вони проводять разом.

У школі задоволені роботою Джульєтти, але після 6 місяців відсутності повертається викладачка, яка хворіла, а вчитель на заміну більше не потрібен. Прощаючись з Джульєттою, директор віддає дівчині лист, що прийшов на її ім'я. Хуан пише, що часто згадує ту ніч в потязі. Джульєтта розцінює це як запрошення, вона їде до нього. У домі Хуана її зустрічає Маріан - жінку, що веде господарство. Вона повідомляє, що дружина Хуана померла. Самого господаря будинку немає, він проведе ніч у Ави, кращої подруги покійної. Маріан намагається скоріше випровадити гостю, але Джульєтта просить дозволу залишитися. Пізно ввечері повертається Хуан, закохані кидаються один одному в обійми. За сніданком Хуан зізнається, що смерть його дружини стала полегшенням для всіх. Він пропонує дівчині залишитися, та погоджується, хоча Міріан явно не в захваті від її присутності в домі. Нове життя на березі моря незвичне для жінки, але вони з Хуаном люблять один одного. Джульєтта знайомиться з Авою. Вона скульптор, займається керамікою. Дівчата швидко знаходять спільну мову. Джульєтта дізнається, що вагітна від Хуана (це сталося в поїзді). Ава радить повідомити йому радісну новину, він буде щасливий.

Антії два роки. Джульєтта разом з донькою їде провідати своїх батьків. Після виходу на пенсію її батько став фермером, оселився в селі. Мати Джульєтти тяжко хворіє, за нею потрібен постійний догляд. Для допомоги на фермі і по господарству батько найняв дівчину на ім’я Санаа, вона з Марокко. Неприємним відкриттям для Джульєтти стає те, що батько зблизився з нею. Вона намагається поговорити про це, але батько вважає, що таке становище влаштовує всіх - утримувати дружину в домі для літніх людей дуже дорого. Засуджувати батька дочка не має права.

До дев'яти років Антія стає справжньою рибалкою, вона обожнює виходити з батьком в море. У підлітковому віці батьки вмовляють дочку з'їздити на канікули в табір. Антія відправляється туди без особливого бажання. Дівчинка тепло прощається з Маріан, та більше не буде працювати в їхньому будинку. Дочці причину відсутності Маріан Джульєтта пояснює необхідністю жінки піклуватися про свого хворого чоловіка. Насправді Джульєтта незадоволена її «балакучістю». Маріан вказує їй на те, що бажання повернутися до викладацької роботи - помилка. Професія жінки - її сім'я. Якщо вона хоче її зберегти, потрібно залишатися вдома. Після того як Маріан пішла, у Джульєтти відбувається неприємна розмова з чоловіком. Хуан проводив ночі з Авою до приїзду Джульєтти, був з нею, коли вона їхала до батьків. Чоловік виправдовується, говорить, що знає Аву з 15 років, але вони ніколи не зустрічалися, тільки спали час від часу. Для нього найважливіше в житті - дружина і дочка. Але Джульєтта не бажає слухати, вона засмучена і йде з дому прогулятися. Хуан збирається вийти в море порибалити. До вечора починається сильний шторм. Джульєтта стурбована довгою відсутністю чоловіка, вона дзвонить Аві, але у неї Хуан сьогодні не з'являвся. Тим часом у випуску новин передають повідомлення, що виявлений перевернутий рибальський човен. Нікого з постраждалих службі порятунку знайти не вдалося.

Тіло Хуана знаходять тільки на наступний день, воно так сильно пошкоджено, що впізнати чоловіка Джульєтті вдається тільки за татуюванням. Жінка заціпеніла від горя. Повідомити дочці про смерть батька Джульєтта не наважується до кінця табірної зміни. Коли приходить час забирати її додому, виявляється, що у неї з'явилася подруга Беатріс. Дівчата так здружилися, що не хочуть розлучатися. Антію запрошують погостювати наділю у подруги, Джульєтта погоджується. Потім вона теж приїжджає в Мадрид, повідомляє дочці сумну новину. Дівчинка плаче. Батьки Беа збираються всією сім'єю в поїздку, але та хоче тепер залишитися з подругою. Джульєтта погоджується пожити деякий час з дівчатками в Мадриді, щоб їм з Антією було легше змиритися з втратою.

Дівчата знаходять квартиру неподалік від дому, де живе Беатріс, Джульєтта з Антією поселяються в ній, Беа теж живе з ними. Дочка тримається більш мужньо, ніж мати, вона сама їде в Редес, щоб виставити на продаж будинок батька. З глибокої депресії Джульєтті вдається вибратися тільки завдяки турботі Антії і Беа. Згодом Джульєтта знаходить роботу, життя поступово налагоджується. Чотири роки по тому Беа їде в Америку вчитися. Антія оголошує матері, що має намір перед вступом до університету провести канікули в віддаленому «духовному притулку» в Піренеях. Однак через три місяці, приїхавши в «притулок», Джульєтта з'ясовує, що Антії там немає. Вона вирішила почати нове життя, в якому матері місця не знайшлося, своїх координат вона їй не залишила. Настоятелька громади стверджує, що дівчина впоралася зі своїми духовними проблемами, стала набагато щасливішою, шукати її не потрібно, вона сама зробила свій вибір і просить матір змиритися з цим.

Перші місяці після зникнення Антії Джульєтта займається активними пошуками, але все марно. Три роки Джульєтта чекає хоч якихось звісток від Антії, вона купує торт, який потім викидає у смітник. Але їй приходить тільки одна листівка, рукою доньки написана адреса одержувача, своїх координат вона так і не називає. До цього часу мати Джульєтти вже померла, у батька з Санаа народився син. У їхньому житті Джульєтта теж не бачить для себе місця, все спілкування обмежується поодинокими дзвінками. Дочка не посвячує батька в свої проблеми, вона все більше занурюється в свою самотність. Через три роки марних очікувань у неї cnf’ться нервовий зрив. Вона позбавляється всіх речей Антії, з'їжджає з квартири, поселяється в іншому районі Мадрида.

Джульєтта намагається викреслити з пам'яті все, що пов'язано з дочкою. Проходить десять років. Від розсіяного склерозу вмирає Ава. Перед її смертю між подругами відбувається відверта розмова. Вони не з'ясовують відносин, між ними вже все давно сказано. Йдеться про Антію, точніше, про її приїзд в Редес. Маріон тоді розповіла дівчинці про сварку між батьками, яка сталася напередодні смерті Хуана. Антія також хотіла, щоб Ава підтвердила: причиною сварки стала саме вона. В результаті дівчинка прийшла в лють, стала звинувачувати жінок у тому, що через них батько вийшов рибалити в шторм і загинув. Мати вона жодного разу в цьому не дорікнула за всі ці роки, але в душі дуже страждала. У день від'їзду в «притулок» Антія зателефонувала Аві, знову задавала ті ж питання, тільки тепер винних трагедії стало вже троє. Її власна вина полягала в тому, що вона була відсутня вдома, щасливо проводила час в таборі. З цим важким почуттям вона і жила всі ці роки. Джульєтта усіма силами намагалася вберегти доньку, уникала розмов на цю тему, адже вона сама звинувачувала себе в смерті чоловіка і самогубство випадкового попутника. Мовчання не позбавило Антію від цього вірусу що роз'їдає душу, вона все ж заразилася від матері почуттям провини. Джульєтта гірко шкодує про це.

На похоронах Ави Джульєтта зустрічає Лоренцо. Виявляється, подруга сама дуже хотіла, щоб вони познайомилися. Джульєтта вважає, що Ава залишила їй свого друга в спадок. Дві самотніх людини підтримують один одного, вони зустрічаються, проводять час разом, будують спільні плани. Трапляються дні, коли Джульєтті вдається не думати про дочку. Але зустріч з Беа знову дарує Джульєтті примарну надію якщо і не побачити Антію, то хоча б будь-що дізнатися про неї. Тому вона розлучається з Лоренцо, переїжджає на стару адресу. Джульєтта знову зустрічається в Беа. Вона розповідає, що від зустрічі з Антією у неї залишилося неприємне відчуття. Спочатку вона не захотіла з нею розмовляти, але потім все ж перекинулася парою слів. Крім того, Беатріс зізнається Джульєтті, що вони з Антією були більше, ніж подруги, та була буквально одержима нею. Беа ледь вдалося позбутися від неї, втікши в Америку. Пізніше Антія подзвонила їй з «притулку», сказала, що соромиться їх відносин. Вона стала іншою людиною, але говорила, як фанатик, чим сильно налякала колишню подругу. Ці слова справляють на Джульєтту гнітюче враження. Після такого потрясіння вона нічого не бачить навколо, йде на проїжджу частину, її збиває машина. На щастя, на іншій стороні вулиця знаходиться Лоренцо. Він повернувся з Португалії, якийсь час стежив за Джульєттою, але потім вирішив залишити її в спокої. Коли Джульєтта приходить до тями в лікарні, вона бачить, що Лоренцо чергує біля її ліжка.

Чоловік їде на квартиру до Джульєтти забрати потрібні їй речі. Під дверима він виявляє лист від Антії. Дочка пише матері, що у неї троє дітей. Старший - Хуан - потонув, коли йому було дев'ять років. Тільки тепер, переживаючи цю втрату, вона може зрозуміти, який біль заподіяла матері своїм зникненням. На цей раз на конверті є зворотна адреса. Лоренцо везе Джульєтту до дочки.

Інформація про фільм Джульєтта (2016)

Рік: 2016
Жанр: Драма
Країна: Іспанія
Кіностудія: Canal+
Режисер: Педро Альмодовар
Основні актори: Адріана Угарте, Мішель Хеннер, Россі де Пальма, Інма Куеста, Даніель Грао

Фільм Джульєтта (2016) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам