Головна Фільми (2479 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Ейб (2013)

Abe
HD 720p Постер до фільму Ейб (2013)

Дивитись онлайн українською Ейб (2013)

Громадськість давно вже мріє про те, щоб всю важку роботу виконували контрольовані роботи. І уявіть собі, це сталося. Тепер за всю «брудну» роботу відповідають ці «залізні чоловічки». Роботів зробили повноцінними членами суспільства. Єдине, що залишилося за людьми - це контроль за залізяками. Однак ніколи не варто забувати, що це просто техніка і може статися все, що заманеться. Зламалось щось - і все, ось вам і трагедія.

У нашій історії якщо з'являвся робот з вираженими дефектами, його тут же відправляли на звалище для утилізації. Але ось в однієї залізної машини почали спостерігатися якості, що притаманні звичайній людині. Це був робот на ім'я Ейб, який міг відчувати емоції і також передавати їх іншим. Він володіє унікальним розумом і тепер він може піти на все, аби його не кинули на утилізацію. З цією метою Ейб піде навіть на вбивство людини. Всі ми дуже страшні у своїй помсті людині, яка нас кидає. А тепер уявіть, що робот перебуває в такій ситуації. Яким буде поведінка робота, що володіє особливими почуттями, але в той же час і дефектами?

Показати деталі фільму

Фільм Ейб (2013) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.8/10 (1,194 голосів)
Рейтинг: 7/10 - 2 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017) Пригоди Паддінгтона 2 (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам