Головна Фільми (2844 шт) Серіали (394 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Експеримент (2001)

Das Experiment
360p Постер до фільму Експеримент (2001)

Дивитись онлайн українською Експеримент (2001)

Німецька драма побачила світ у 2001 році і з того часу не перестає піддаватись суперечливій критиці. Хтось називає роботу режисера Олівера Хіршбігеля геніальним витвором психологічного трилеру, а хтось – знущанням над людьми. Сюжет кінострічки заснували на реальних подіях – експерименті над ув’язненими у Стендфорді. Втім, за сюжетом фільму 12 людей добровільно стають заручниками спроектованої «в’язниці». За два тижні піддослідні мають відчути прискіпливий обшук наглядачів та виконати усі завдання керівників.

Дотримуючись усіх правил тюремного життя природа вільних людей бере своє. Керівники, захопившись грою гвалтують та застосовують силу, а покірні в'язні готують помсту – бунт під час дослідів. Реальність змішується з плодами ненависті, кртичні ситуації змушують навіть найспокініших нищити все підряд, а глядачів – хапатись за голови.

Летальні наслідки експерименту, кримінальні справи та психологічні травми – лише верх айсбергу, який приховує у собі цей сильний фільм. Дивитися онлайн «Експеримент / Das Experiment» чи скачати торрент фільму можна за посиланням. Відчуйте захопливу гру психології та містику й жорстокість жахів у одному з кращих німецьких номінантів на «Оскар».

Показати деталі фільму

Фільм Експеримент (2001) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7.8/10 (83,143 голосів)
Рейтинг: 8.5/10 - 2 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Смерть Сталіна (2017) Оселя тіней (2017) Дужчий / Сильніший (2017) Інопланетна конвергенція (2017)

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам