загрузка...

Фільм Екстрасенси (2015)

Solace
Постер до фільму Екстрасенси (2015)

Чи чули Ви коли-небудь про те, що американський детектив ФБР розслідує злочини за допомогою мага, що вміє бачити майбутнє? Дійсно, думка на грані фантастики, але режисеру Афонсо Пойарта вдалось втілити у реальність найкращі риси містичного фентезі та загадкового детективу. Головні герої – працівники ФБР Джо і Кетрін не можуть знайти вбивцю серії злочинів і вирішують звернутись за допомогою до містика Джона Кленсі. «Екстрасенс» береться за роботу правоохоронців з надією на швидке вирішення проблем.

Втім, серійний маніяк, на якого полюють працівники ФБР теж має екстрасенсорні здібності і пошуки злочинця перетворюються у битву вищих сил. Підозрюваний завжди випереджає Кленсі і ніби знущається над ним та його вміннями.

Інтуїція та екстрасенсорні здібності колишнього аналітика спецслужб заганяють досвідченого екстрасенса і команду детективів в глухий кут, де місту загрожує ще більше смертей. Справа екстрасенса-психолога може стати роботою життя або позбавити роботи кращих агентів ФБР й життів невинних жертвю. Чи буде фінал інтригую чого фільму щасливим через бажання детективів здатись злочинцю дізнатись якщо дивитись онлайн чи скачати тор рент на фільм Екстрасенси / Solace за вказаними посиланнями.

Інформація про фільм Екстрасенси (2015)

Рік: 2015
Країна: США
Кіностудія: Eden Rock Media, FilmNation Entertainment, Flynn Picture Company
Режисер: Афонсо Поярт
Основні актори: Ентоні-Хопкінс, Колін-Фаррелл Джеффрі Дін Морґан, Еббі Корніш, Марлі Шелтон, Джанін Тернер, Ксандер Берклі, Кенні Джонсон, Хосе Пабло Кантілльо, Джошуа Клоуз

Фільм Екстрасенси (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+6 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам