загрузка...

Фільм Елвін та бурундуки 2 (2009)

Alvin and the Chipmunks: The Squeakquel
Постер до фільму Елвін та бурундуки 2 (2009)

Веселі бурундучки Елвін, Саймон та Теодор виконують пісні Елвіна та знаходяться на піці карєри. Але Елвіна спіткало лихо і він надовго залишаеться в лікарні. Щоб його гризуни не скучали, він віддає тимчасово опікунство над ними своєму родичу Тобі. А також бурундукам треба ходити до школи. Там теж є такі ж як і вони – бурундуки, що говорять. Виявляються вони не одні в світі.

Але їм доведеться вписатися в новий колектив. Хоч це буде х нелегко. Ніхто нелюбе забіяк і всезнайок. Ще й в школі є гурт, в якому виступають дівчатка-бурундуки дивитись он лайн. Дівчата негативно віднеслися до новачків та вважають, що вони набагато кращі виконавиці. Як знайти мову з гарними дівчатами та потоваришувати? Як завоювати любов однокласників? Тим паче, новеньких в школі ніхто не любить, особливо шкільні хулігани. Тут іще учителі зі своїм вихованням та гори домашнього завдання. Елвін їх до такого точно не готував. А концерти ніхто ж не відміняв. Ох і тяжко прийшлося маленьким бурундучкам. Ще й вони дуже переживають за свого татуся Елвіна. Але вони потрохи звикають до школи до ритму життя скачати торент. Навіть змогли потоваришувати із дівчатками із шкільного гурту. Чи буде кохання? Чи просто дружба? Чи залишаться наші маленькі гризуни в школі після одужання Елвіна?

Інформація про фільм Елвін та бурундуки 2 (2009)

Рік: 2009
Країна: США
Кіностудія: 20th-Century-Fox
Режисер: Бетті Томас
Основні актори: Джейсон-Лі Захарі Левай, Девід Кросс, Джастін Лонг, Меттью Грей Габлер, Джесі Маккартні, Емі Полер, Анна Феріс, Крістіна Епплгейт, Уенді Мелік

Фільм Елвін та бурундуки 2 (2009) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам