Фільм Еммануель (1974)

Emmanuelle
Постер до фільму Еммануель (1974)

Головна героїня фільму Еммануель, дуже вродлива француженка, яка живе зі своїм чоловіком в посольстві Бангкоку. Сам Жан, так звати чоловіка, зовсім не проти сексуальних зв'язків своєї дружини, навпаки, він заохочує жінку до випадкових стосунків. Це зробить її більш вільну в сексі. Можливо, це діє, бо Жан змушує дівчину спробувати все, що стосується фізичного задоволення. Неважливо, з ким, бо саме результат та досвід має значення.

Але повністю змінює життя Еммануель скачати торрент зв'язок з немолодим чоловіком, на їм'я Маріо. Це не просто секс, це щось глибше, таке схоже на розуміння. Маріо змінить жінку, він покаже їй, як це бути вільною насправді. Те, що пропонував Еммануель дивитись онлайн її чоловік, це інше, а Маріо піднесе секс до рівня мистецта.

Г

оловну героїню чекає багато випробувань та нових вражень. Раньше не дуже привабливий для неї Бангкок стане зовсім іншим. Більш того, в посольстві живуть і інші жінки, які нудяться місті. Теперь Еммануель знайде для них також нове хоббі, да зробить все в посольстві по-іншому. Жан буде радий такому перевтіленню жінки, якого він так чекав. Більш за все хотів, щоб його красуня стала ще більш розкутую. Тепер все можливо, адже Маріо не зупиняється на досягнутому, він працює над світосприйняттям своєї нової підопічної.

Інформація про фільм Еммануель (1974)

Рік: 1974
Країна: Франція
Кіностудія: Trinacra Films
Режисер: Жюст Жекін /Just Jaeckin, Франсіс Жакобетті /Francis Giacobetti, Франсуа Летер'є / François Leterrier, Франсіс Леруа /Francis Leroi/, Іріс Летанс /Iris Letans
Основні актори: Сильвія Крістель /Sylvia Kristel, Ален Кюні /Alain Cuny, Умберто Орсіні / Umberto Orsini

Фільм Еммануель (1974) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Записи з твітера

Контакти:
Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

world-ua.com ©2016