загрузка...

Фільм Еммануель 4 (1984)

Emmanuelle IV
Постер до фільму Еммануель 4 (1984)

У продовженні легендарної історії про красуню-француженку Еммануель, глядач стане свідком чудесного перевтілення головної героїні. Щоб змінити деякі свої вади, викликані віком, жінці довелось скористатися послугами пластичної хірургії.

Тепер вона молода фотомодель, чия краса зводить з розуму будь-якого чоловіка. Також жінка вирішує кардинально змінити коло свого спілкування, знайти нових партнерів. Вона бажає нових відчуттів, того, чого їй так бракувало останнього часу. Напевно, саме тому героїня летить в сонячну Бразилію, де завжди вирував вогонь пристрасті.

Там вона знайомиться з чоловіком на ім'я Чарлі, який відкриває перед нею завісу абсолютно нового захоплення. Еммануель дивитись онлайн готова на все, тільки щоб пізнати нові грані почуттів та чуттєвості, яких вона ще не знала. Кожна людина може подарувати іншій різний спектр емоцій, і тому жінка поїхала в нову країну, де люди зовсім не схожі на тих, з якими частіше приходилось спілкуватись в минулому житті.

Може це кохання? Ніколи не знаєш, чим закінчяться авантюри Еммануель скачати торрент, яка на цей раз не відмовиться від своєї цілі. Нове життя чекає, треба тільки зробити впевнений крок назустріч.

Інформація про фільм Еммануель 4 (1984)

Рік: 1984
Країна: Франція
Кіностудія: Trinacra Films
Режисер: Жюст Жекін /Just Jaeckin, Франсіс Жакобетті /Francis Giacobetti, Франсуа Летер'є / François Leterrier, Франсіс Леруа /Francis Leroi/, Іріс Летанс /Iris Letans
Основні актори: Сильвія Крістель /Sylvia Kristel, Ален Кюні /Alain Cuny, Умберто Орсіні / Umberto Orsini

Фільм Еммануель 4 (1984) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам