загрузка...

Фільм Емпайр Стейт (2013)

Empire State
Постер до фільму Емпайр Стейт (2013)

Кримінальна драма від Діто Монтіель, режисера гучного бойовика «Небезпечний квартал» з Ченнінгом Татумом і Аль Пачіно. І якщо попередній фільм був знятий за невиданим романом самого Монтіеля, то на цей раз перед нами історія, заснована на реальних подіях. «Емпайр Стейт» - динамічний і напружений драматичний бойовик, що розповідає про крадіжку, що стала найбільшою в історії США за даними 1982 року. Головні ролі у фільмі виконують Ліам Хемсворт і Двейн Джонсон. Герої цієї історії - двоє приятелів, які в один прекрасний день вирішили пограбувати інкасаторський бронемобіль. Після невдалої спроби потрапити в поліцейську академію молодий хлопець на ім'я Кріс, якому потрібно допомагати родині, стає інкасатором. Вже дуже скоро він виявляє, що в сховище, в якому знаходяться великі суми, дуже легко потрапити. Цією інформацією він ділиться зі своїм приятелем Едді і той пропонує організувати пограбування. Як амбітний план двох молодих людей буде втілюватися в життя, можна дивитися онлайн в кримінальній драмі «Емпайр Стейт».

Кріс молодий, недосвідчений, але досить розсудливий і обережний. Він прагне до чесного життя і лише ланцюжок негативних подій у вигляді відмови з поліцейської академії, проблем з фінансами в родині і негараздів на особистому фронті змушує його почати сумніватися. До того ж, влаштувавшись на роботу інкасатором, хлопець швидко розуміє, що цей бізнес наскрізь корумпований і пограбування не рідкість, на що зазвичай закривають очі, так як багато в хто в ділі. Співробітники компанії неорганізовані, в системі безпеки повно дір - випадково розповівши про все це приятелеві Едді, він виявився вплутаний в реальне пограбування за участю місцевого криміналітету.

Задуманий план хороший, але коли Кріс проник в сховище, вже готовий винести гроші, в будівлю навідується поліція на чолі з детективом Ренсомом. Все йде шкереберть і в перестрілці гинуть представники мафіозі. У подальшій кривавій сутичці друзям поставлений ультиматум. Для порятунку своїх життів вони зобов'язані самі вкрасти і передати злочинцям гроші, але поліція вже наступає на п'яти. В результаті викрадення відбудеться, але приятелі сваряться, свідком чого стає детектив Ренс. Едді втягується в схему з покупкою великої партії наркотиків, але в процесі його напарник гине, а гроші дістаються бандитам. На Кріса тисне і поліція, і мафія, якій не до вподоби, коли хтось краде такі суми і не ділиться. Ренс виявляє доказ - план схеми пограбування. Едді ж в стані афекту приходить до товариша і наставляє на нього пістолет, вимагаючи частину грошей.

Батько Кріса стріляє в хлопця, вибивши зброю, а підоспілі поліцейські арештовують всіх трьох. Грабіжники потрапляють до в'язниці, справу закрито, але частина вкрадених грошей так і не була знайдена.

Інформація про фільм Емпайр Стейт (2013)

Рік: 2013
Країна: США
Кіностудія: Grindstone Entertainment Group, Emmett/Furla Films, Kind Hearts Entertainment
Режисер: Діто Монтіель
Основні актори: Ліам-Гемсворт, Двейн-Джонсон Майкл Анґарано, Джеррі Феррара, Емма Робертс, Майкл Рісполі, Пол Бен-Віктор, Шерон Анджела, Кріс Діамантополос

Фільм Емпайр Стейт (2013) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам