загрузка...

Фільм Фантастична четвірка (2005)

Fantastic Four
Постер до фільму Фантастична четвірка (2005)

У сюжеті пригодницького фільму «Фантастична четвірка» четверо астронавтів відправляються на космічну орбітальну станцію для вивчення аномальної хвилі космо-енегріі. На орбіті ситуація виходить з під контролю, один з астронавтів виявляється за межами станції, у відкритому космосі, через що команда не може увімкнути захист від радіації. Тому вся команда отримує сильне опромінення радіацією, але якихось серйозних проблем зі здоров'ям у команди не виявлено.

Повернувшись на Землю команда продовжує вести звичайне життя. Випадкові ситуації дозволяють героям помітити придбані надздібності. А в цей час в місті з'являється злий геній Доктор Дум, який хоче повної влади над жителями. Зупинити небезпечного злочинця, який використовує електрику, може тільки команда супергероїв - Фантастична четвірка.

Інформація про фільм Фантастична четвірка (2005)

Рік: 2005
Країна: США, Німеччина
Кіностудія: 20th-Century-Fox
Режисер: Тім Сторі
Основні актори: Джессіка-Альба, Кріс-Еванс Йон Груффуд, Майкл Чікліс, Джуліан МакМахон, Хаміш Лінклейтер, Керрі Вашингтон, Лорі Холден, Девід Паркер, Кевін МакНалті, Марія Меноунос, Майкл Копса, Ендрю Ейрлі, Паскаль Хаттон, Дж. Майкл Грей, Девід Річмонд-Пек, Пенелопа Коррін, Аоніка Лорен, Джейсон Шомбінг, Джейсон Діабло, Колін Лоуренс

Фільм Фантастична четвірка (2005) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам