загрузка...

Фільм Фантастичні звірі і де їх шукати (2016)

Fantastic Beasts and Where to Find Them
Постер до фільму Фантастичні звірі і де їх шукати (2016)

Головний герой фільму - магічний зоолог Ньют Скамандер. Той самий автор підручника, за яким через 70 років буде вчитися знаменитий Гаррі Поттер. За сюжетом фільму він прибуває в Нью-Йорк на Магічний конгрес США. Туди герой фільму бере свій чемоданчик з магічними істотами в їх природних середовищах існування. Виходить так, що ці істоти втікають і американська влада починає справжнє полювання за Ньютом. Вся ця ситуація посилює і так непрості відносини між чарівниками і маглами в Нью-Йорку.

Газети США рясніють заголовками про змову темного мага Грін-де-Вальда. 1926. У Нью-Йорк припливає британський маг-зоолог Ньют Саламандер, він працює над підручником, за яким через 70 років буде вчитися Гаррі Поттер. У місті почастішали випадки загадкових явищ, по вулицях раз у раз проноситься руйнівний темний вихор. Біля будівлі банку Саламандер стає свідком мітингу, проведеного активістами радикальної організації «Новий Салем». Фанатичка Мері Лу закликає жителів Нью-Йорка до полювання на відьом. З валізи Ньюта вилазить нюхль - звір, схожий на покритого чорним хутром качкодзьоба. Нюхль проникає в банк, лазить по сумках відвідувачів. Саламандер непомітно для оточуючих намагається зловити звіра. Той уже пробрався в банківське сховище. За допомогою чарівної палички британський маг відкриває двері сейфа. Робочий консервного заводу, емігрант Якоб Ковальські, якому тільки що відмовили в отриманні кредиту на відкриття власної пекарні, бачить це. Спрацьовує сигналізація, збігається охорона банку. Саламандер змушений знову застосувати магію. Ковальські вражений і наляканий, він спішно втікає, Саламандер не встигає вимовити над не-магом заклинання забуття. За грубе порушення закону магічних законів британця затримує співробітниця американської магічної спецслужби Тіна Голдштейн. Вона доставляє затриманого до департаменту магії. Голдштейн недавно була виключена з лав борців за напад на не-мага, начальство вкрай незадоволене її методами роботи. Президент магічного Конгресу США пані Пікворі стурбована обстановкою, вона побоюється, що між магами і не-магами буде розв'язана війна. Розбиратися з дрібним інцидентом вона доручає одному зі своїх наближених, пану Грейвс. Той вимагає від Саламандер доставити нюхля, з вини якого він зробив протиправний вчинок. Ньют відкриває валізу, там виявляються булочки - в банку Ковальські і Саламандер випадково переплутали валізи.

Інформація про фільм Фантастичні звірі і де їх шукати (2016)

Рік: 2016
Кіностудія: Warner-Bros-Pictures
Режисер: Девід Йетс
Основні актори: Едді Редмейн, Кетрін Вотерстон, Ден Фоґлер, Езра Міллер, Саманта Мортон, Колін Фаррелл, Кармен Еджоґо, Рон Перлман, Джон Войт

Фільм Фантастичні звірі і де їх шукати (2016) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+79 -4 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам