Фантастика


Найкраще в категорії: Фантастика


Фантастика - Дивитись фільми онлайн

Фантастика

Фантастика стала одним з провідних жанрів кінематографу, адже саме вона створює певну таємничість навколо нашого майбутнього, пропонує безліч теорій та незвичних винаходів. Жанр відносить нас уперед, намагаючись переконати у тому, що надалі Земля буде розвиватися більш технологічно, ніж зараз.

Нові винаходи мають у фантастиці неймовірну вагу. Вони створюють світ, у який хочеться вірити. На цьому фоні відбуваються неймовірні для нашого часу події. Зазвичай конфлікт зав’язується на базі надзвичайного розвитку техніки, яка більше не хоче просто підкорятися.

У фантастиці можливі різноманітні конфлікти: від вторгнення прибульців до повстання на Землі. Тут немає чітких меж. Усе залежить лише від фантазії режисерів та сценаристів. Навіть герої можуть уособлювати у собі різні типи характерів.

Якщо вам до вподоби стрічки про технологічне майбуття, можете сміливо обирати фантастику. Вона запропонує різні сюжети та типи конфліктів, змусить відчути тривогу або гордість за свою планету. Ці нюанси завжди приваблювали глядачів.

Фільми 2017 року:

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам