Фентезі


Найкраще в категорії: Фентезі


Фентезі - Дивитись фільми онлайн

Фентезі

Фентезі – жанр, який завойовує прихильників з великою швидкістю. Він лише нещодавно розпочав свій розвиток, проте вже досяг висот. Казкові світи, наповнені магією, драконами та різними незвичними народами впізнають тепер майже усі.

Сюжети різноманітні але в основі більшості з них лежить якась пригода або артефакт, котрий необхідно якомога швидше знайти. У такому жанрі зазвичай чіткий поділ персонажів на поганих та хороших, що значно спрощує їх сприйняття.

Герої дуже відважні та здатні приймати важливі рішення, коли цього від них вимагає ситуація. Вони привабливі, часто змушують глядача переживати та навіть жахатися за їхнє життя. Знайти вихід зі неприємних несподіванок вдається не одразу, що більше приваблює любителів жанру. Якщо вам хочеться поринути у світ магії та старовинних замків з принцами та принцесами, то можете вмикати жанр фентезі. Він зібрав у собі все найкраще, що залишили нам минулі віки, синтезував казки та легенди і допоміг створити незабутні світи, котрі досі приваблюють безліч глядачів.

Фільми 2017 року:

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам