Фільм Філософія будуару маркіза де Сада (2005)

L'educazione sentimentale di Eugenie
360p Постер до фільму Філософія будуару маркіза де Сада (2005)

Дивитись онлайн українською Філософія будуару маркіза де Сада (2005)

Доросле кіно, яке можна подивитися онлайн, - картина «Філософія будуару маркіза де Сада» про юну дівчину, що пізнає світ вільного сексу. Фільм оповідає нам про молоденьку скромницю на ім'я Ежені, яку мати виховує дуже суворо. До того ж дівчинку з дитинства вчили прислухатися до Господа і в усьому потурати церкві. В один прекрасний день Ежені відправляється в гості до своєї тітки - мадам де Сент Енж.

У розкішному особняку безневинна дівчина дізнається таємницю, яка хвилює юне серце. Мадам живе в оточенні десятків чоловіків і жінок, з якими безперервно займається любовними втіхами. Спочатку дівчинка не може відректися від свого минулого. Два світи - благочестя і розпуста - стикаються. Однак незабаром Ежені починає пізнавати найпотаємніші секрети міжстатевих відносин, занурюючись все далі і далі. Досвідчена наставниця починає викладати своїй гості жадані уроки любові і в цьому їй допомагають всі мешканці її особняка.

Мадам Де Сентанж - жінка вільної моралі. Не один чоловік хотів би провести ніч з цією спокусливою особою. Вона живе у власному особняку в віддаленій частині міста, де віддається всій красі кохання, не гребуючи навіть відносинами з рідним братом і молодими дівчатами. Саме до неї на два дні їде погостювати чарівна Ежені, вихована в пуританських традиціях. Батько юної леді познайомився з мадам Де Сентанж у відрядженні і був вражений її вмінням робити приємне чоловікам. Тому він побажав, щоб і його дочка опанувала це мистецтво спокуси і була підготовлена до подружнього життя.

У будинку маркізи Ежені відчуває себе ніяково. У перший же день вона стає свідком бурхливих сексуальних сцен мадам. Дівчина задається питанням: «Як таке може приносити задоволення?» Вона навіть боїться побачити себе оголеною - адже за церковними традиціями це заборонено і карається як гріх. Ежені потрібен певний час, щоб відкинути свої забобони і почати отримувати задоволення від життя.

І вона таки зважується! Познайомившись з братом мадам Де Сентанж, спокусниця проводить свою першу ніч у його обіймах.

Однак ласки маркізи дівчині також приємні. У цьому «любовному гніздечку» не існує ніяких заборон, тому Ежені перестає пригнічувати свої приховані бажання і віддається пориву почуттів. Тим часом її мати б'є на сполох! Вона не може змиритися з тим, що єдина дочка проводить час в будинку «розпусти» і відправляється в далеку дорогу з метою повернути Ежені додому. Приїхавши до маркізи, вона дізнається про все, що сталося з дівчиною. Засмутившись, починає проклинати будинок маркізи і всіх, хто брав участь в «навчанні» дочки. Її ведуть у вітальню з метою показати все те, що недавно дізналася і Ежені...

Показати деталі фільму

Фільм Філософія будуару маркіза де Сада (2005) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 4.2/10 (197 голосів)
Рейтинг: 4.4/10 - 9 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:

Фільми 2017 року:

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам