загрузка...

Фільм Форест Гамп / Форрест Ґамп(1994)

Forrest Gump
Постер до фільму Форест Гамп / Форрест Ґамп(1994)

Один з найвідоміших фільмів Роберта Земекіса «Форрест Гамп» по праву вже став класикою світового кінематографу. Володар шести премій «Оскар», цей фільм не покидає найвищих сходинок кінорейтингів. Тепер і ви зможете оцінити по достоїнству цю культову екранізацію однойменного роману Уїнстона Грума, коли будете дивитися онлайн «Форрест Гамп» в нашому інтернет-кінотеатрі.

Форрест Гамп - недоумкуватий юнак, добрий, відкритий і нехитрий. Він сидить на лавці в парку і розповідає історію свого життя кожному, хто до нього підсаджується. Кожна розказана ним історія неймовірна: він стає знаменитим футболістом, потім прославленим героєм війни, потім тенісистом, потім одним з власників компанії Apple і мільярдером. Йому вдається все, за що б не бралася.

Але йому це не потрібно, адже єдине, про що він мріє - це взаємність дівчинки, з якою він дружив у дитинстві і в яку з тих пір закоханий. Але дівчина виросла і мріє про велике та світле кохання зовсім не з недоумкуватим і наївним, хоч і добрим і щирим Форрестом.

Інформація про фільм Форест Гамп / Форрест Ґамп(1994)

Рік: 1994
Країна: США
Кіностудія: LucasfilmParamount-Pictures
Режисер: Роберт Земекіс
Основні актори: Том-Хенкс, Курт-Рассел Робін Райт, Ґері Сініз, Майкелті Вільямсон, Саллі Філд, Ребекка Вільямс, Майкл Коннер Гемпфрі, Гейлі Джоел Осмент, Гарольд Джі Гертем, Джордж Келлі

Фільм Форест Гамп / Форрест Ґамп(1994) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+7 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам