загрузка...

Фільм Форсаж 1 (2001)

The Fast and the Furious
Постер до фільму Форсаж 1 (2001)

Головний герой цього фільму, скачати торрент якого можна в будь-який час, захоплюється вуличними гонками та всім, що з цим пов’язано. Його голова наскільки завантажена різноманітними речами, починаючи від турбін і закінчуючи нітроприскорювачами, що він не може думати більше ні про що.

Більше за все на світі зараз він хотів би показати свій талант в цій справі, а також попасти в відому команду автогонщиків під керівництвом Домініка Торето. Саме ця людина є справжньою легендою в світі вуличних гонок та переможцем всіх можливих етапів того чи іншого змагання.

Однак, як виявляється пізніше, Домінік завжди розповідає всім про себе лише частину правди. Все можу дізнатися лише самі близькі йому люди и Брайан хоче стати одним з числа таких людей. Але важливо знати ще дещо про головного героя, який бажає стати членом банди Домініка Торето і це те, що він прагне цього не з власного бажання, а тому, що працює поліцейським и саме така ціль була поставлена перед ним.

Вся поліція підозрює саме Домініка в тому, що постійно здійснюються напади на вантажні автомобілі і дивитись онлайн те, чим закінчиться ця історія можна в нас на сайті. Кожного разу банді, яка грабує вантажні автомобілі вдалося все здійснити без жодних проблем. Проте тепер вся поліція штату має на меті зупинити бандитів та припинити все це назавжди. От тільки зробити це не так легко, як здається, і добитися довіри Домініка дуже нелегко.

Інформація про фільм Форсаж 1 (2001)

Рік: 2001
Країна: США
Кіностудія: Universal-pictures
Режисер: Роб Коен
Основні актори: Він-Дізель, Пол-Вокер Мішель Родригез, Джордана Брюстер, Рік Юн, Чед Ліндберг, Джонні Стронг, Метт Шульце, Джа Рул, Тед Лівайн, Том Баррі, Віто Ругініс

Фільм Форсаж 1 (2001) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+4 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам