загрузка...

Фільм Форсаж 8 (2017)

The Fate of the Furious
Постер до фільму Форсаж 8 (2017)

Доменік Торетто і його подруга Летті одружилися, вони проводять медовий місяць на Кубі. Вони бачать на цьому острові величезну кількість старовинних автомобілів, власники яких доглядають їх протягом декількох поколінь. У приятеля Доменіка, молодого хлопця Фернандо, збираються відібрати за борги його стареньку машину. Доменік пропонує кредитору приятеля, якого звуть Ралдо, розіграти автомобіль в гонках. У Ралдо найпотужніша тачка на острові, але Шевроле «Імпала» 1967 року Доменіка теж хороша. Ралдо ловить Доменіка на слові, коли той стверджує, що головне не машина, а хто сидить за кермом і пропонує тому змагатися на машині Фернандо. Доменік приймає виклик. Він знімає з машини все зайве. У тому числі елементи корпусу, використовуючи банку з-під газованої води, проводить кустарний апгрейд двигуна. Гонка по вулицях Гавани починається. Два мотоциклісти блокують рух транспорту на дорогах уздовж траси. На подив Ралдо, Доменік не відстає. Він дзвонить своїм приятелям і просить їх перешкодити суперникові. Один з його друзів підставляє свій мотоцикл під удар машини Доменіка. Запалюється двигун. Останню частину дистанції Доменік змушений їхати заднім ходом, щоб полум'я не било йому в обличчя. На останніх метрах гонки він обганяє суперника, його машина летить в море, а сам Доменік в останній момент встигає вистрибнути. Він відмовляється прийняти виграш у вигляді машини, а свою «Імпалу» віддає Фернандо в якості компенсації за знищену машину.

Вранці після ночі, проведеної з Летті, Доменік відправляється попити кави. Він бачить американку, яка возиться із заглухлим двигуном свого автомобіля. Доменік пропонує допомогу. Дама знімає темні окуляри, Доменік впізнає в ній Сайфер, знамениту кібертерористку. Вона навмисне підлаштувала аварію на шляху проходження Доменіка. Сайфер пропонує працювати на неї. Вона показує на екрані свого телефону щось, що змушує Доменіка відповісти згодою.

Інформація про фільм Форсаж 8 (2017)

Рік: 2017
Країна: США
Кіностудія: Universal-pictures
Режисер: Ф. Ґері Ґрей

Фільм Форсаж 8 (2017) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+11 -5 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам