загрузка...

Фільм Фріраннер (2011)

Freerunner
Постер до фільму Фріраннер (2011)

Паркур - зовсім не єдиний вид вуличного спорту, яким займається фізично підготовлена і спрагла до самовираження молодь. В якийсь момент від нього відокремився такий напрямок, як фріран - вільне переміщення в просторі, в той час як паркур спрямований на подолання перешкод між початковою і кінцевою точкою шляху.

Райан і його друзі займаються фріраном і знімають свої акробатичні пригоди на камеру, щоб потім викладати їх в інтернет і завойовувати захоплення глядачів. Втім, одного разу їм доводиться застосувати свої навички при несподіваних і лякаючих обставинах. Вони приходять в себе в незнайомому приміщенні, пов'язані і «прикрашені» нашийниками, і дізнаються, що один вельми винахідливий садист вирішив зробити їх зірками свого маленького шоу. Протягом 90 хвилин вони повинні на своїх двох дістатися на інший кінець міста, де переможець отримає великий грошовий приз, а ті, хто програв, загинуть жахливою смертю - від вибуху зарядів, що знаходяться в нашийниках.

Інформація про фільм Фріраннер (2011)

Рік: 2011
Жанр: Бойовик
Країна: США
Кіностудія: Vitamin A Films, Strategic Film Partners
Режисер: Лоуренс Сілверштейн
Основні актори: Шон Феріс, Аманда Фуллер, Денні Дайер, Темер Хассан, Сеймур Кессел, Марія Боннер, Ребекка Да Коста, Кейсі Даркін, Еріка Стайклетер, Філліп Девона, Джо Вільямс, Кертіс Тейлор

Фільм Фріраннер (2011) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам