загрузка...

Фільм Гарно жити не заборониш (2016)

Absolutely Fabulous: The Movie
Постер до фільму Гарно жити не заборониш (2016)

Едіна і Петсі все ще гламурні дами, які ведуть світський спосіб життя - шопінг, випивка і постійні тусовки в ультрамодних місцях Лондона. Одного разу вони опиняються в центрі неприємного інциденту на одній модній вечірці. ЗМІ негайно розкручують цю історію і за ними по п'ятах починають слідувати папараці. Тоді героїні вирішують втекти на розкішну Французьку Рів'єру і залишитися там жити. Але все відбувається не зовсім так, як вони планували.

Сюжет фільму "Гарно жити не заборониш"

Едіні і Петсі вже по 60 років, але вони все такі ж гламурні і самозакохані, проводять час в нескінченних тусовках на різних модних заходах в Лондоні.

Бабл будить Едіну, яка неабияк перебрала з алкоголем і повернулася з модної вечірки. Едіна згадує, що в цей день вона підписує контракт з видавництвом з приводу автобіографії. Едіна будить Петсі і розповідає їй про книгу і про те, як вона перетвориться в фільм, що розповідає про її життя. Едіна і Петсі виявляють, що в їхньому будинку не залишилося шампанського, а також, що всі кредитки Едіни не працюють. Слідом за цим з'являється колишній чоловік Едіни і заявляє, що більше не зможе платити за її будинок. У видавництві Едіні відмовляють. Голова видавництва повідомляє їй, що її книга не буде нікому цікава. Петсі відправляється стежити за організацією заходу «Хукі Мукі». Едіна відправляється на ланч кращого піар агента. Петсі дзвонить Едіні і повідомляє їй, що Кейт Мосс звільнила свого піар агента і що вона буде присутня на заході «Хукі Мукі». Петсі радить Едіні не упускати такий шанс. Однак Едіна випадково включила гучний зв'язок на телефоні і їх розмову почула її головна суперниця Клаудія Вінг.

Петсі і Едіна відправляються на захід. Едді сподівається, що їй вдасться стати новим піар агентом Кейт Мосс. У боротьбі з Клаудією Едді зіштовхує Кейт Мосс з балкона і та падає в Темзу і не спливає. Клаудія повідомляє поліції про Едіну. Петсі, Едіну і її внучку, яку вони взяли з собою на вечірку, відвозять в поліцейський відділок. Дочка Едіни в гніві. Вона у відносинах з поліцейським і той повідомляє їм, що Кейт Мосс все ще не знайшли, а на Едді падають підозри у вбивстві.

Едіна повертається додому, де її вже чекають папарацці. Їй починають приходити листи з погрозами. Вся громадськість її ненавидить. Петсі звільняють через Едіну. У всіх ЗМІ говорять про те, що Едіна вбила Кейт Мосс. Петсі і Едді вирішують самі знайти Кейт Мосс. Вони сідають на човен разом з Бабл і відправляються до місця, де потонула Мосс. Однак в результаті Бабл зникає у воді. Петсі і Едіна бояться, що тепер на них повісять друге вбивство.

Петсі і Едді вирішують втекти до Франції і знайти Чарлі, колишнього багатого бойфренда Петсі. Вони беруть внучку Лолу з собою, оскільки у тої є гроші, які їй перераховує батько. Незабаром дочка Едіни виявляє, що її дочка втекла з бабусею. Петсі, Едді і Лола прилітають в Канни. А тим часом з'ясовується, що Бабл жива і вона зла на Петсі і Едіну. Мама Лоли відправляється її шукати і дізнається від перукаря Едді, що вони в Каннах.

Петсі знаходить Чарлі на вечірці. Вона намагається нагадати йому про колишні часи і каже, що хоче стати його дружиною. Однак Чарлі не хоче з нею сходитися, у нього багато грошей і навколо нього в'ються молоденькі дівчата. На вечірці Едді зауважує найбагатшу в світі жінку - вдову баронесу Любляну. А в цей час спливає інформація про те, що Едді і Петсі втекли з країни. Едді вмовляє Петсі переодягнутися і представляє її літній баронесі, як свого брата.

Заради грошей Петсі в чоловічому вигляді вирішує пов'язати себе узами шлюбу з баронесою. Потім вони відправляються в розкішний готель, господинею якого є баронеса. Петсі і Едді насолоджуються розкішшю. А тим часом французька поліція починає їх шукати. Мама Лоли приїжджає в Канни, а слідом за нею і її залицяльник, поліцейський Нік.

Поліція приходить в готель, але Петсі і Едді вдається втекти. На маленькому автомобілі вони звалюються прямо в басейн будинку Бабл, яка теж в той момент виявляється там. Тут до них підбігають дочка Едді і Нік. Едді не хоче вилазити з машини і зізнається в тому, що розуміє, наскільки погано вона себе веде. Вона вибачається перед дочкою. У цей момент з'ясовується, що Кейт Мосс жива. Едіна все-таки стає PR-агентом Кейт Мосс. Видавництво випускає книгу з її автобіографією. Коли дочка Едіни дізнається, що бабусі хочуть скинути всі свої рахунки баронесі, вона примушує їх розповісти Любляні правду. Коли Петсі зізнається баронесі, що вона жінка, та, в свою чергу, повідомляє їй, що вона сама насправді не жінка.

Інформація про фільм Гарно жити не заборониш (2016)

Рік: 2016
Жанр: Комедія
Кіностудія: British Film Company, Fox Searchlight Pictures
Режисер: Менді Флетчер
Основні актори: Гвендолін Крісті, Кара Делевінь, Джон Хемм, Ребел Вілсон, Джоан Коллінз, Джоенна Ламлі, Дженніфер Сoндерс

Фільм Гарно жити не заборониш (2016) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 -4 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам