Фільм Гавриїл (2007)

Gabriel
Постер до фільму Гавриїл (2007)

Сюжет художнього фільму «Гавриїл» оповідає про вічну боротьбу сил світла з силами темряви за володіння душами. Ця битва ведеться вже дуже давно, сім воїнів світла - архангели з небес і сім воїнів темряви - занепалі ангели з пекла, були спрямовані на боротьбу, яка ведеться в чистилищі - місці поза часом і простором, між раєм і пеклом. Щоб проникнути в чистилище, ангели повинні були прийняти людську подобу і повністю втратити свою божественність, примирившись з гріховністю людського життя.

Сили темряви домоглися свого, перетворивши чистилище в похмуре, сумне, безнадійне місце. Всевишній посилає останнього архангела Гавриїла, щоб він приніс божественне Світло людям. Гавриїл повинен розібратися в тому, що трапилося з його братами, чому вони здалися і перейшли на темну сторону, а також повинен прийняти людську подобу. Однак, ангел світла не врахував, що позбувшись від божественної сили, отримуєш людські почуття і починаєш боротися не тільки з проблемами, але і з внутрішніми емоціями.

Інформація про фільм Гавриїл (2007)

Рік: 2007
Країна: Австралія
Кіностудія: HILT Productions, Redline Films
Режисер: Шейн Ебс
Основні актори: Енді Вітфілд / Andy Whitfield, Двейн Стівенсон / Dwaine Stevenson, Саманта Нобл / Samantha Noble, Міхаель Піккіріллі / Michael Piccirilli, Джек Кембел / Jack Campbell, Еріка Гейнатс / Erika Heynatz, Брендон Клеркін / Brendan Clearkin

Фільм Гавриїл (2007) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 -2 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Контакти:
Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам
world-ua.com ©2016
Яндекс.Метрика