загрузка...

Фільм Гавриїл (2007)

Gabriel
Постер до фільму Гавриїл (2007)

Сюжет художнього фільму «Гавриїл» оповідає про вічну боротьбу сил світла з силами темряви за володіння душами. Ця битва ведеться вже дуже давно, сім воїнів світла - архангели з небес і сім воїнів темряви - занепалі ангели з пекла, були спрямовані на боротьбу, яка ведеться в чистилищі - місці поза часом і простором, між раєм і пеклом. Щоб проникнути в чистилище, ангели повинні були прийняти людську подобу і повністю втратити свою божественність, примирившись з гріховністю людського життя.

Сили темряви домоглися свого, перетворивши чистилище в похмуре, сумне, безнадійне місце. Всевишній посилає останнього архангела Гавриїла, щоб він приніс божественне Світло людям. Гавриїл повинен розібратися в тому, що трапилося з його братами, чому вони здалися і перейшли на темну сторону, а також повинен прийняти людську подобу. Однак, ангел світла не врахував, що позбувшись від божественної сили, отримуєш людські почуття і починаєш боротися не тільки з проблемами, але і з внутрішніми емоціями.

Інформація про фільм Гавриїл (2007)

Рік: 2007
Країна: Австралія
Кіностудія: HILT Productions, Redline Films
Режисер: Шейн Ебс
Основні актори: Енді Вітфілд / Andy Whitfield, Двейн Стівенсон / Dwaine Stevenson, Саманта Нобл / Samantha Noble, Міхаель Піккіріллі / Michael Piccirilli, Джек Кембел / Jack Campbell, Еріка Гейнатс / Erika Heynatz, Брендон Клеркін / Brendan Clearkin

Фільм Гавриїл (2007) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 -3 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам