загрузка...

Фільм Гепі Енд (Хепі Енд) (2003)

Nowhere to Go But Up / Happy End
Постер до фільму Гепі Енд (Хепі Енд) (2003)

Головна героїня фільму «Хепі-енд», юна амбітна француженка Валь, мріє про кар'єру актриси. Заради цього вона готова на багато що: кинути сім'ю, друзів і навіть виїхати в іншу країну. Слідуючи за своєю мрією, вона потрапляє в Грінвіч-Віллідж, де зустрічає Джека. Джек - колишній успішний сценарист, який ось уже багато місяців перебуває у творчій кризі і нічого не пише. Він живе розміреним і нудним життям, але зустріч з Валь перевертає весь його світ з ніг на голову. Джек зачарований Валь, його тягне до неї, він жадає її невгамовної енергії і волі до життя. Яскрава і харизматична, вона то клянеться йому в любові і стає його музою, то раптом кидає його. Без Валь життя Джека швидко приходить в норму, повертаючись у звичне русло, але рік потому - ось так сюрприз! - на черговій церемонії нагородження премією «Оскар» сценарист бачить свою кохану, яку нагороджують «Оскаром» за роль у фільмі за його сценарієм. І тут лунає стукіт у двері... Виявляється, що їх розрив був лише початком довгого шляху, який, звичайно, призведе до хеппі-енду. Якщо ви хочете легко і весело провести суботній вечір, то рекомендуємо дивитися онлайн «Хеппі-енд».

Інформація про фільм Гепі Енд (Хепі Енд) (2003)

Рік: 2003
Кіностудія: F.R.P., Forensic Films, StudioCanal
Режисер: Амос Коллек
Основні актори: Одрі Тоту, Джастін Теру, Лайла Робінс, Кетрін Куртін, Френк Пелеґріно, Дженна Ламія, Хуан Карлос Ернандез, Дженніфер Тіллі

Фільм Гепі Енд (Хепі Енд) (2003) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам