Фільм Гетьман (2015)

Видалено! Постер до фільму Гетьман (2015)

Дивитись онлайн українською Гетьман (2015)

Сильна драма, незламна історія, чесна біографія. «Гетьман» - один з найкращих зразків сучасного українського кінематографу. Стрічка розповідає про таємні та маловідомі широкому загалу сторінки української історії. Тут переплітається не лише боротьба та війни, а й такі щирі та потрібні почуття як кохання, віра, втрата, надія. За сюжетом фільму відомий український гетьман Богдан Хмельницький закохується у молоду польку Гелену Чаплинську. Жінка стає його дружиною, разом вони виховують сина Тимоша.

Та життя гетманської родини не є спокійним та безхмарним. Служба гетьмана Хмельницького страшна та небезпечна. 1647 розпочинається повстання козаків проти польської шляхти і очільник війська запорізького має очолити його. Але як мотивувати військо напасти на ворога, коли сам привів у хату полячку? Організацію повстання бере у свої руки підстароста Данило Чаплинський, який користуючись відсутністю гетьмана зраджує його, викрадає дружину та калічить сина Хмельницького.

Сильна трагедія та втрата коханої змусить українського героя приймати відважні та непередбачувані рішення та ставити на карту все, що має. Пережити сильні емоції нереально навіть по завершенню стрічки! Дивитись онлайн чи скачати торрент можна на нашому сайті ,перейшовши за вказаним посиланням.

Показати деталі фільму

Фільм Гетьман (2015) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: /10 (0 голосів)
Рейтинг: 6.3/10 - 3 голосів (рейтинг world-ua)
Відео видалено через порушення авторських прав!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:

Фільми 2017 року:

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам