загрузка...

Фільм Глибоководний горизонт (2016)

Deepwater Horizon
Постер до фільму Глибоководний горизонт (2016)

Фільм заснований на реальних подіях, що відбулися в 2010 році в Мексиканській затоці. Головний герой фільму - інженер на нафтовій платформі «Глибоководний горизонт» Майк Вільямс. На початку фільму він прощається зі своєю сім'єю і відправляється на тритижневу зміну на платформу, яка закінчує буріння свердловини для компанії BP. На вертолітному майданчику він зустрічається зі своїми колегами - начальником платформи Джиммі Харреллом і оператором навігаційного обладнання Андреа Флейтас. Разом з іншими працівниками вони прилітають на платформу і відразу включаються в роботу.

Харрелл намагається з'ясувати у своїх співробітників, чи проводився тест цементу в свердловині і незабаром розуміє, що не проводився. Разом з Майком він йде до співробітників BP, які в той момент перебували на платформі. Головний з них, Дональд Видрін, повідомляє Джиммі, що вони не бачили необхідності проводити цей дорогий тест і в результаті домовляються з Харреллом, що проводитимуть випробування негативним тиском. Результати цього випробування були неоднозначні, але Видрін вдалося переконати Харрелла, що свердловина стабільна. Він знехтував безпекою людей через те, що відставання від графіка було вже і так неприйнятним.

Майк і Джиммі пішли по своїх справах, а співробітники бурильної установки продовжили свою роботу. Незабаром зі свердловини почав вириватися буровий розчин, а за ним метан, який став причиною пожежі, що виникла. Всюди на платформі гриміли вибухи і екіпаж почав нагальну евакуацію. Майк, який отримав не дуже серйозні травми, почав допомагати людям вибиратися до рятувальних човнів. Він також знайшов Харрелла, який дуже сильно постраждав від вибуху. Разом вони дісталися до командного містка, де за допомогою Андреа їм вдалося якийсь час утримувати платформу над свердловиною. Перекрити її так і не вдалося і тому нафта вилилася прямо в океан.

Рятувальні шлюпки підбирав екіпаж суховантажу, який в той момент знаходився неподалік від платформи. Харрелл і інші покинули місток і вирушили до шлюпок. Виявилося, що остання вже була спущена на воду. Їм довелося використовувати рятувальний пліт, але Майк і Андреа не встигли в нього сісти. Щоб врятуватися, їм довелося стрибати прямо в воду, звідки їх дістали моряки суховантажу. Врятованих працівників платформи доставили в готель, в якому їх вже чекали родичі. У результаті цієї катастрофи загинуло 11 осіб, а розлив нафти став найбільшим в історії США.

Інформація про фільм Глибоководний горизонт (2016)

Рік: 2016
Країна: США
Кіностудія: Lionsgate
Режисер: Пітер Берг
Основні актори: Марк-Волберг, Курт-Рассел, Джон-Малковіч Кейт Хадсон, Ділан О’Брайен, Ітан Саплі, Джина Родрігез, Дуглас М. Гріффін, Девід Мальдонадо, Бред Ліленд

Фільм Глибоководний горизонт (2016) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+40 -3 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам