загрузка...

Фільм Голодні ігри (2012)

The Hunger Games
Постер до фільму Голодні ігри (2012)

Далеке майбутнє. При владі заходяться деспоти. Їхня жорстокість не має меж. Щорічно влаштовуються масові «Голодні ігри», за якими спостерігає весь світ. Учасників вибирають шляхом жеребкування. Якщо учасник не йде на ігри, тоді вбивають всю його громаду. По 2 учасника за 24 дистриктів. На цей раз випав жереб на двох кращий друзів дівчині Кітніс дивитись он лайн та хлопчину-забіяку Пітта. Вони можуть допомагати один одному, прикривати один одного. Але основне правило Голодних ігор: виживає тільки один і це переможець. Це правило не порушували ніколи.

Не важливо хто переможе. Головне грандіозне видовище. Головні герої поки що разом перемагають ворогів. Тим паче, що Пітт скачати он лайн один із найкращих лучників на своєму дістрікті, а Кітніс – майстер рукопашного бою. Головні герої надіються, що переживуть наступний день. І що не наступе той день, коли їм прийдеться битися один проти одного. Хоча випробування просто на рівні людських можливостей. Виживання на остові, поєдинки з тваринами, бійки один з одним. Самі витончені та повільні способи вбивства. Вбивати теж потрібно красиво. Потрібно видовище!

І ось настав цей момент? Чи зможуть 2 прості людини змінити вікові традиції та залишитися живими? Чи це буде просто повстання?

Інформація про фільм Голодні ігри (2012)

Рік: 2012
Країна: США
Кіностудія: Lionsgate
Режисер: Ґері Росс
Основні актори: Дженніфер-Лоуренс, Вуді-Гаррельсон Джош Гатчерсон / Josh Hutcherson, Елізабет Бенкс / Elizabeth Banks, Лайам Гемсворт / Liam Hemsworth, Стенлі Туччі / Stanley Tucci, Тобі Джонс / Toby Jones

Фільм Голодні ігри (2012) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам