загрузка...

Фільм Голоднi iгри: Переспiвниця. Частина 1 (2014)

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
Постер до фільму Голоднi iгри: Переспiвниця. Частина 1 (2014)

Кітніс залишилася живою після чергових Голодних ігор. Її будинок повністю розрушений. Вона героїня та переможниця. Пішла проти системи та перемогла. Пора святкувати та відпочивати дивитись он лайн. Тут в тринадцятому дістрікті починається повстання. І вона повинна стати символом супротиву.

Чи хотіла вона цього? Ні. Все що їй було треба це щоб коханий був поруч та близькі були в безпеці Щоб Кітніс була більш податливою скачати торрент, влада викрадає її коханого – Піта. Тепер дівчині треба стати іще сильнішою. Для цього їй треба іще багато чому навчитися.

Стати ще фізично витривалою, навчитися користуватися новою зброєю. Завоювати довіру повстання. Адже не всі їй були раді та не всі вірили в неї. Та саме головне – перехитрити Капітолій. Кітніс швидко завойовує повагу серед постання та має сильну дружбу з іншими лідерами повстання. Це багатьом не до вподоби. Починається латентний конфлікт між учасниками повстання.

До Кітніс доходять слухи, що Пітт просто працює на владу. Йому просто промили мізки. Тепер вона хоче ще більше побачити коханого.

Треба знищити деспотичну владу, врятувати Коханого та не стати пішаком в чужій грі. Але чи може одна дівчина змінити світ? Може все не так, як їй хочуть нав’язати?

Інформація про фільм Голоднi iгри: Переспiвниця. Частина 1 (2014)

Рік: 2014
Країна: США
Кіностудія: Lionsgate
Режисер: Френціс Лоуренс
Основні актори: Дженніфер-Лоуренс, Вуді-Гаррельсон, Ліам-Гемсворт Джош Гатчерсон / Josh Hutcherson, Сем Клафлін / Sam Claflin, Джена Мелоун / Jena Malone, Елізабет Бенкс / Elizabeth Banks

Фільм Голоднi iгри: Переспiвниця. Частина 1 (2014) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам