загрузка...

Фільм Голоднi iгри: Переспiвниця. Частина 2 (2015)

The Hunger Games: Mockingjay - Part 2
Постер до фільму Голоднi iгри: Переспiвниця. Частина 2 (2015)

Революція охопила більшу частину країни. Кругом йдуть запеклі бої. Революційний рух впевнено перемагає. Президент Сноу дивитись он лайн просто одержимий ідеєю знищення дівчини. Він її просто ненавидить. Як фізичного так і психологічного. Заради громадян Панему Кітніс готова на все. Разом зі своїми друзями Фінніком, Піттою, Гейлом та Кресідою бються пліч о пліч. Але поки живий Президент Сноу, більшість народу, що підтримує Капітолій не перейде на їхню сторону.

Повстанці вирішують вбити Президента та покласти кінець тиранії. Кітніс проти. Адже чим вони будуть тоді кращі за Капітолій. Та як відреагують інші, хто підтримує повстання. На фоні цього стається внутрішній розкол в революційному крилі. Але всі погодилися з планом більшості Для реалізації задуманого повстанці потоваришували із наглядачами з 13 дистрикту. Хоча до цього трималися від них як най далі.

З’являється інформація, що серед повстанців є шпигуни Капітолію. Тепер героїні Голодних ігор для реалізації задуманого потрібно разом зі своїми друзями захопити Капітолій скачати торрент. Та можливо не все так просто? Може це просто пастка? Можливо сили хочуть заманити повстанців та одним ударом привселюдно покінчити з ними. Чи буде мир на Панему?

Інформація про фільм Голоднi iгри: Переспiвниця. Частина 2 (2015)

Рік: 2015
Країна: США
Кіностудія: Lionsgate
Режисер: Френціс Лоуренс
Основні актори: Дженніфер-Лоуренс, Вуді-Гаррельсон, Ліам-Гемсворт, Джуліанна-Мур Елізабет Бенкс, Сем Клафлін, Джош Гатчерсон, Стенлі Туччі, Філіп Сеймур Гоффман, Роберт Кнеппер

Фільм Голоднi iгри: Переспiвниця. Частина 2 (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам