загрузка...

Фільм Голос монстра (2016)

A Monster Calls
Постер до фільму Голос монстра (2016)

Тринадцятирічний Конор вражений звісткою про невиліковну хворобу матері. Він замикається в собі і відсторонюється від усього навколишнього світу. У цей важкий для школяра період єдиним другом для нього стає монстр, що живе в тисовому дереві недалеко від його будинку. Як уявний світ хлопчика і нічні історії величезного чудовиська змінять життя підлітка і чим закінчиться його дружба з моторошним на вигляд, але добрим у душі створінням? Розв'язка обіцяє бути непередбачуваною.

Назва фільму “Голос монстра” говорить сама за себе. Драматичне фентезі з елементами жахів напевно припаде до душі шанувальникам цього жанру. До того ж, картина за участю таких іменитих акторів як Сігурні Уівер і Ліам Нісон, який зіграв деревного монстра, напевно «приречена» на успіх.

А ось головну роль режисер фільму Хуан Антоніо Байона довірив Льюїсу Макдугаллу, відомому за фільмом “Пен: Подорож до Небувалії”, за який той отримав схвальні відгуки глядачів.

Інформація про фільм Голос монстра (2016)

Рік: 2016
Кіностудія: Apaches Entertainment, La Trini, Monster Calls, A
Режисер: Хуан Антоніо Байона
Основні актори: Ліам-Нісон Льюїс МакДуґалл, Сіґурні Вівер, Фелісіті Джонс, Тобі Кеббелл, Бен Моор, Джеймс Мелвілл, Олівер Стір, Домінік Бойл, Дженніфер Лім, Макс Ґаббей

Фільм Голос монстра (2016) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+26 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам