Головна Фільми (2844 шт) Серіали (394 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Ідеальна Втеча (2009)

A Perfect Getaway
Видалено! Постер до фільму Ідеальна Втеча (2009)

Дивитись онлайн українською Ідеальна Втеча (2009)

Море, сонце, пляж. Чудові пейзажі заповідних куточків Гаваїв, відокремлена туристична стежка і молодята. Вони тільки що поєдналися законним шлюбом і прилетіли на острови, щоб провести тут медовий місяць. Раптово їх спокій порушує інша пара. Теж закохані, так само подорожують. Ось тільки всі місцеві газети шокують заголовками про парочку серійних вбивць.

Молода пара шукає усамітнення на прекрасних віддалених островах. Вони тільки що одружилися і вирішили провести медовий місяць в компанії один одного і в оточенні первозданної природи. Подружжя відправляється до берега океану по відокремленій туристичній стежці, насолоджуючись красою джунглів. Їх не лякає навіть попередження, що десь на острові орудують маніяки. Тим більше, в місцевому готелі вони познайомилися з чарівною парою - Ніком і Джиною, які теж збиралися дістатися до пляжу самостійно.

Разом веселіше, та й безпечніше. Молоді люди вирушають в дорогу вчотирьох. Правда, поступово їх починають мучити підозри, які швидко змінюються страхом. Дуже вже відчайдушними виявилися нові приятелі. Нік запросто підстрелив гірського козла на обід, а його ніжна кохана, як справжній м'ясник, обробляє ще теплу тушу. Але трохи пізніше на очах мандрівників поліцейські переслідують, а потім і заарештовують справжніх вбивць.

Заспокоєні закохані продовжують свій шлях.

Але їх радість виявляється передчасною. Заарештоване подружжя підставили, підкинувши в їх речі висмикнуті зуби убитих і навівши на них поліцейських. І зробив це «ботанік» Кліф. А попереду Джину з Ніком чекає нерівна сутичка з жорстокими і нещадними вбивцями, яких поки ще вони приймають за інтелігентних і милих попутників.

Показати деталі фільму

Фільм Ідеальна Втеча (2009) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.5/10 (60,566 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Відео видалено на прохання правовласника!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Смерть Сталіна (2017) Оселя тіней (2017) Дужчий / Сильніший (2017) Інопланетна конвергенція (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам