загрузка...

Фільм Ідеальні незнайомці (2016)

Perfetti sconosciuti
Постер до фільму Ідеальні незнайомці (2016)

У однієї сімейної пари великі проблеми з вихованням дочки-підлітка. Через це в будинку постійно стоїть якась нервозність. За сюжетом кінокартини «Ідеальні незнайомці» чоловік з дружиною для того щоб розвіятися вирішили запросити до себе на вечерю кілька старих знайомих.

Серед них сімейні пари Казима і Бьянка, Леле і Карлотта. Ці люди вже досить давно живуть в благополучному шлюбі, не маючи один до одного жодних претензій. Також запрошений Пеппі. Він зовсім недавно розлучився і по життю йому не дуже щастить, як з дамами, так і з кар'єрою. У певний момент господині набридло возитися зі стравами і вона запропонувала зіграти в гру.

На її думку це повинно було бути весело. Все зводитися до наступного, що кожен зачитує СМС повідомлення що йому приходить і розмовляє виключно по гучному зв'язку. Гості може і хотіли б відмовитися, але їм стало незручно і довелося погодитися. На жаль все це призвело до плачевних наслідків. Правда не завжди буває приємною. З'ясувалося про вбивство, смертельні хвороби, зради і про багато іншого прихованого. Теплий вечір може перерости в незрозуміло що.


Джерело озвучення:

ТО "Цікава ідея"

Інформація про фільм Ідеальні незнайомці (2016)

Рік: 2016
Країна: Італія
Кіностудія: Lotus Productions, Medusa Film, Leone Film Group
Режисер: Паоло Дженовезе
Основні актори: Джузеппе Баттістон, Анна Фольєтта, Марко Джаліні, Едоардо Лео, Валеріо Мастандреа, Альба Рорвахер, Касія Смутняк

Фільм Ідеальні незнайомці (2016) дивитись онлайн

Фільм видалено на прохання правовласників.
Web Kontrol Ltd [email protected] www.webkontrol.com We kindly request to preserve the history of correspondence. Documents: "[Exponenta] Perfetti sconosciuti": http://webkontrol.com/images/Documents/ExponentaPlus/Exponenta_LetterOfAuthority_Eng_Rus.pdf
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+5 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам