загрузка...

Фільм Її серце (2007)

A Mighty Heart
Постер до фільму Її серце (2007)

Інколи звичайне відрядження по роботі може перевернути все з ніг на голову. Саме це сталося з головними героями кінострічки «Її серце». Газета «The Wall Street Journal» має багато відділень що висвітлюють події у світі. Регіон Південної Азії очолює Денні Перл. За свої заслуги в роботі він отримав посаду шефа цього бюро. Разом з дружиною герой відправився у відрядження.

Пара прибула у пакистанське місто Карачі, де чоловік почав збирати інформацію про ісламських радикалів. Робота небезпечна однак наказ є наказ. Маріан знаходиться на шостому місяці вагітності, а тому Денні всіма силами намагався зробити закінчити свої справи швидко. Лишилося лише одне інтерв’ю після котрого можна буде спокійно повертатися у США. Перл пішов на нього з впевненістю, що надовго не затримається.

Маріан у цей день його не дочекалась. Замість коханого в гості заглянули зовсім інші люди. Тепер жінка повинна пережити важкі сім днів до того, поки влада держави не зможе витягнути її з цієї країни. Варто скачати торрент стрічки щоб подивитися на те, як героїня буде долати всі труднощі у чужій державі.

Інформація про фільм Її серце (2007)

Рік: 2007
Кіностудія: Paramount-Pictures
Режисер: Майкл Вінтерботтом
Основні актори: Анджеліна-Джолі Ден Фаттерман, Арчі Панджабі, Мохаммед Афзал, Муштак Кан, Дауд Кан, Тефаль Саїд, Аріф Кан, Тіпу Тахір, Аміт Дхаван, Саїра Кан, Алійя Кан, Сара Моун, Бушра Парвані

Фільм Її серце (2007) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам