Головна Фільми (2844 шт) Серіали (394 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Імаджинаріум Доктора Парнаса (2009)

The Imaginarium of Doctor Parnassus
360p Постер до фільму Імаджинаріум Доктора Парнаса (2009)

Дивитись онлайн українською Імаджинаріум Доктора Парнаса (2009)

Існує світ, в якому всі бажання втілюються в реальність, називається він Імаджинаріум. Доктор Парнас подорожує по світу зі своєю трупою: карликом Персі, простачком Антоном і чарівним Тоні. Він пропонує кожному бажаючому відчути невідому насолоду. Ніхто не знає його таємницю, але герой уклав угоду з дияволом. Тепер Доктору доведеться віддати тому свою єдину дочку. Щоб уникнути цієї долі, він і його команда повинні зібрати 5 людських душ. Але у кожного героя свої таємниці і секрети, якими з іншими ділитися небезпечно.

Сюжет фільму "Імаджинаріум Доктора Парнаса"

Доктор Парнас подорожує по світу зі своєю трупою. Кожен може опинитися в загадковому і чарівному місці, в своєму Імаджинаріумі. Герой наділений даром посилювати фантазії в десятки разів. Колись давно він посперечався з дияволом Ніком і виграв вічне життя. Через довгі роки Парнас зустрів дівчину, яку полюбив. Він знову уклав договір з дияволом - безсмертя проміняв на молодість, але вже на інших умовах. Всі діти Доктора після 16 років повинні належати Ніку. Дочка чоловіка Валентина скоро досягне цього віку. Диявол погоджується на нову угоду: хто спокусить 5 людських душ, переможе в парі.

Доктор Парнас стикається з безліччю труднощів, рятуючи дівчину. Допомагають йому молодий хлопчина Антон, загадковий чужинець Тоні, карлик Персі. Їм вдається добути 4 душі, але час закінчується. Тоні пропонує віддати свою. В обмін Доктор Парнас повинен навчити його управляти ілюзіями. Антон дізнається, що хлопець шахрай. Вони вступають у відчайдушну сутичку в світі фантазій.

Валентина, розлючена вчинком батька, по своїй волі віддає душу Ніку. Радіючи легкій перемозі, той пропонує обмін. Він поверне дівчину, але просить за неї Тоні. Батько героїні вступає в сутичку з шахраєм, але програє. Нік тримає своє слово, звільняє Валентину, але Парнас залишається покинутим в Імаджинаріумі. Роки по тому він залишає свою в'язницю. Доктор дізнається, що дочка вийшла заміж за Антона, Тоні загинув.

Показати деталі фільму

Фільм Імаджинаріум Доктора Парнаса (2009) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.8/10 (133,469 голосів)
Рейтинг: 5.5/10 - 2 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Смерть Сталіна (2017) Оселя тіней (2017) Дужчий / Сильніший (2017) Інопланетна конвергенція (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам