Головна Фільми (2479 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Індіана Джонс і Останній Хрестовий Похід (1989)

Indiana Jones and the Last Crusade
HD 720p Постер до фільму Індіана Джонс і Останній Хрестовий Похід (1989)

Дивитись онлайн українською Індіана Джонс і Останній Хрестовий Похід (1989)

Індіані Джонсу знову не сидиться на місці. Цього разу шукач пригод має намір відшукати заповітний Святий Грааль, одну з найбільш таємничих реліквій. На допомогу археологу приходить його батько. Саме в щоденнику професора описаний ряд випробувань, які необхідно пройти, щоб потрапити в храм. Поуки священної чаші обернуться для сім'ї Джонсів справжньою пригодою. Шукачам належить розгадати таємниці древніх гробниць, вціліти під час пожежі, втекти від нацистів, охочих заволодіти Граалем першими і найголовніше - вижити в усіх колотнечах.

Бізнесмен Уолтер Донован знаходить старовинну табличку з координатами, де шукати священний Грааль. Не зумівши розшифрувати підказку, він звертається за допомогою до прославленого археолога Джонса. За щасливим збігом обставин в цей же час вченому приходить посилка з батьківським щоденником. У ньому міститься детальна інформація про біблійну реліквію.

Зі своїм другом Індіана приїжджає в будинок батька і виявляє, що тата там немає. Страшний розгром наштовхує його на думку: за Граалем полює хтось ще. Друзі відправляються до Венеції, де до них приєднується асистентка старшого Джонса на ім'я Ельза. Молоді люди знаходять відсутню частину таблички і розуміють, що чашу потрібно шукати на півдні Туреччини.

Раптово на компанію нападає банда людей в фесках. В результаті тривалої погоні археолог дізнається від ватажка, що нападники є членами секти, що століттями охороняє священну реліквію. Разом з цим з'являється інформація про місцезнаходження професора. Джонс-старший утримується нацистами в замку Брюнвальд. Генрі рятує батька, паралельно дізнавшись про зраду Ельзи і нещирість Уолтера. Авантюристи тікають від німців спочатку на дирижаблі, потім на літаку, потім на танку. Добравшись нарешті до храму, шукачі виявляють, що нацисти все ж випередили їх. Донован наказує Індіані першим пройти випробування. Для кращої мотивації вони беруться за зброю.

Успішно впоравшись з усіма завданнями, Генрі бореться з лицарем-охоронцем. Не гаючи часу, інші члени команди шукають чашу. Відбивши всі атаки, Індіана бере Грааль і омиває живою водою рани свого батька. Але винести реліквію їм не вдається.

Показати деталі фільму

Фільм Індіана Джонс і Останній Хрестовий Похід (1989) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8.3/10 (582,674 голосів)
Рейтинг: 6.7/10 - 3 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017) Пригоди Паддінгтона 2 (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам